LoadingAdd to favorites

Erkekler Ağlamaz Türkçe indir

533

Erkekler Ağlamaz tek part indir,

Seyircilerden 7.6 puan alan 1999 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Kimberly Peirce Başrol Oyunculuğunu Brendan Sexton III üstlendiği Biyografi Türünde Erkekler Ağlamaz filmini ücretsiz indir Nebraska’nın Falls şehri, Brandon Teena (Hilary Swank) adındaki delikanlıyla ilgili dedikodularla çalkalanıyordu, tüm kadınların olduğu gibi tüm kasabalının da dikkatini ve ilgisini çekmişti. Karizmatik kişiliği ve masum yüzünün arkasında kocaman bir sır gizliyordu. O herkesin olduğunu zannettiği kişi değildi.
Her genç insan gibi hatalar yapıyordu ve bu hatalarını da çok pahalıya ödemek zorundaydı. Yeni sevgilisi Lana ve gözü pek arkadaşı John arasındaki sınırları yanlışlıkla aşınca sır, bir vahşetle ortaya çıktı.
Brandon Teena; hararetli bir aşık, toplumdan dışlanmış kimsesiz bir hayalperest, cesur bir hırsız ve haksızlığa uğramış trajik bir suçluydu.
Bu filmdeki rolü Hilary Swank’a bir Oscar ödülü kazandırdı, ancak Chloe Sevigny aday olduğu ‘En İyi Yardımcı Aktrist’ dalında ödül alamadı.Boys Don’t Cry filmini full indir…

Erkekler Ağlamaz tek link indir,

Erkekler Ağlamaz Turbobit indir

http://turbobit.net/zkvp77kbyru5.html

Yorumlar