LoadingAdd to favorites

Esrarengiz Oyun Türkçe indir

581

Esrarengiz Oyun ücretsiz indir,

Başrol Oyunculuğunu Leigh Lawson yaptığı Fantastik Türünde Silence Becomes You filmini full indir Babalarının baskıcı tavrı nedeniyle zor bir çocukluk geçirmiş olan güzeller güzeli Violet ve seksi kardeş Grace, birbirlerinden çok farklı özelliklere sahip olsalar da birlikte yaşamaktadırlar.
Grace, eğlenceye düşkün, yaramaz bir kadınken; Violet, sanata ve mistik olaylara meraklıdır. Ayrıca Violet, insanlarla telepatik iletişim de kurabilmektedir.
İki kişilik dünyalarında çok sıkılan iki kardeş, bir gün bir oyun oynamaya karar verirler. Planları ise Violet’in, telepatik güçlerini kullanarak, Luke adlı yakışıklı bir genci eve getirmesi olacaktır.
Violet, gücü sayesinde Luke’u eve getirmeyi başarır. Ve iki kız kardeş başlarda çok eğlenirler. Ancak sonrasında Luke ve Violet’in birbirine aşık olmasıyla, evde tehlikeli bir kedi-fare oyunu oynanmaya başlayacaktır.Seyircilerden 4.5 puan alan 2005 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Stephanie Sinclaire Başrol Oyunculuğunu Leigh Lawson üstlendiği Dram Türünde Silence Becomes You filmini tek part indir…

Esrarengiz Oyun full film indir,

Esrarengiz Oyun Turbobit indir

http://turbobit.net/ipd6v9f77dmj.html

Yorumlar