FavoriteLoadingAdd to favorites

F Tipi Film Orijinal indir

298
F Tipi Film

F Tipi Film tek link film indir dvdrip,

2012 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ezel Akay Başrol Oyunculuğunu Behic Asçi üstlendiği Dram Türünde F Tipi Film filmini hd full indir “Sonuna, sonsuza, sonuncumuza kadar özgürlük diyenlerin filmi.
2000 yılında F Tipi Hapishanelere karşı başlatılan Ölüm Orucu Direnişi sırasında tüm hapishanelere yapılan operasyon ve katliam sonrası F Tipi Hapsihanelerde yaşanan tecrit ve işkencenin anlatıldığı bir Türkiye gerçeğini konu alan bu filmde sinemaseverler gerçek bir dramı görüyorlar. Yalnızlaştırma, yıldırma, caydırma, ıslah etme! amacıyla ‘F Tipi’ne götürülenlerin halktan bir parça olduğunu hatırlıyoruz bu filmde. Zamanın devlet görevlilerinin insanlara uyguladığı bu vicdansızlık karşısında binlerce insanın hayat ışığının söndürüldüğü ve insan dışı muamele yapıldığı ama o insanların da herkes kadar nefes almaya ve özgürlüklerine hakkı olduğunu anlatan bir film..
İnsan gibi yaşamak için ölmesini bilmek gerek, yaşamış sayılmaz zaten yurdu için ölmesini bilmeyen..F Tipi Film yapımını bedava indir…

F Tipi Film beklemeden film indir,

F Tipi Film Turbobit indir

http://turbobit.net/ld2w58l3kvnm.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir