LoadingAdd to favorites

F Tipi Film Orijinal indir

529

F Tipi Film hızlı indir,

Seyircilerden 6.7 puan alan 2012 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ezel Akay Başrol Oyunculuğunu Behic Asçi üstlendiği Dram Türünde F Tipi Film filmini tek parça indir “Sonuna, sonsuza, sonuncumuza kadar özgürlük diyenlerin filmi.
2000 yılında F Tipi Hapishanelere karşı başlatılan Ölüm Orucu Direnişi sırasında tüm hapishanelere yapılan operasyon ve katliam sonrası F Tipi Hapsihanelerde yaşanan tecrit ve işkencenin anlatıldığı bir Türkiye gerçeğini konu alan bu filmde sinemaseverler gerçek bir dramı görüyorlar. Yalnızlaştırma, yıldırma, caydırma, ıslah etme! amacıyla ‘F Tipi’ne götürülenlerin halktan bir parça olduğunu hatırlıyoruz bu filmde. Zamanın devlet görevlilerinin insanlara uyguladığı bu vicdansızlık karşısında binlerce insanın hayat ışığının söndürüldüğü ve insan dışı muamele yapıldığı ama o insanların da herkes kadar nefes almaya ve özgürlüklerine hakkı olduğunu anlatan bir film..
İnsan gibi yaşamak için ölmesini bilmek gerek, yaşamış sayılmaz zaten yurdu için ölmesini bilmeyen..Dram Türünde F Tipi Film filmini tek part indir…

F Tipi Film turbobit indir,

F Tipi Film Turbobit indir

http://turbobit.net/ld2w58l3kvnm.html

Yorumlar