FavoriteLoadingAdd to favorites

Frankeştayn’ın Gelini Türkçe indir

255
Frankeştayn'ın Gelini

The Bride of Frankenstein ücretsiz film indir,

Yönetmenlik koltugunda James Whale Başrol Oyunculuğunu Ernest Thesiger üstlendiği Korku Türünde Frankeştayn’ın Gelini filmini torrent indir Fırtınalı bir günde Lord Byron, yazar Mary Shelley ve kocası Percy ateşli bir tartışma içindedirler. Mary, Frankenstein’ın basit bir korku hikayesi değil, insan ruhunu aydınlatan derin bir eser olduğunu iddia eder ve hikayenin aslında canavarın ölümüyle bitmediğini ve devamı olduğunu söyler. Başlar anlatmaya:

Gerçekten de Frankenstein canavarı, herşeyi sona erdiren yangından sağ kurtulmayı başarmıştır. İnsanların nefret dolu bakışlarından kaçmaya, karşılığında gittiği yerlere yıkım ve ölüm getirmeye devam eder. Öte yandan Doktor Frankenstein, ustası Doktor Pretorius’un çılgın deneylerine devam ettiğini farkeder. Tanrı rolü oynayan bilim adamı bu kez dişi bir canlı yaratmak istemektedir. Böylelikle yeni bir canavar doğar: kimilerinin Frankenstein’ın gelini diyeceği korkunç bir kadın.

Bu kez kendine bir eş bulduğunu düşünen canavar gelinin peşine düşer ama onun tarafından da reddedilmek, ona bu dünyada yer olmadığını anlatacaktır.

1931’deki klasiği gerçek yapan kadro, ileride serinin en müthiş filmi olarak kabul edilecek olan bu çılgınlığı gerçekleştirmek için tekrar bir araya geliyor. Yönetmen james whale ve boris carloff eksiksiz olarak buradalar. Elsa Lanchester ise hem yazar Marry Shelley’e hem de Gelin’e hayat veriyor.1935 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda James Whale Başrol Oyunculuğunu Ernest Thesiger üstlendiği Bilim-Kurgu Türünde The Bride of Frankenstein filmini tek part indir…

The Bride of Frankenstein tek parça film indir,

Frankeştayn'ın Gelini Turbobit indir

http://turbobit.net/kvqpfj3gp6h2.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir