FavoriteLoadingAdd to favorites

Gelecek 2011 Türkçe indir

170
Gelecek

Gelecek beklemeden indir,

Başrol Oyunculuğunu David Warshofsky üstlendiği Komedi Türünde Gelecek filmini indir Sophie ve Jason ikisi de 30’lu yaşlarında, çalışan evli bir çifttir. Bir gün sürekli bakıma muhtaç bir kediyi eve alıp, bakımını üstlenmeye karar verirler. Karşıdan basit gibi görünen bu karar aslında bütün hayatlarını değiştirecektir. Zira pek çok sorumluluk alıp, rahat yaşamalarından ve özgürlüklerinden fedakarlık yapmaları gerekecektir.
Henüz kedicik eve gelmeden ikisi de işlerinden istifa edip, geriye kalan son özgür zamanı en iyi şekilde geçirmek isterler. Ama geleceğin onlara ne getireceğini bilmezler.
Başrol Sophie’yi canlandıran Miranda July’nin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği film, yaşamlarına yeni anlamlar katmaya çalışan modern zamanların çiftlerine gerçekçilik ve mizah penceresinden bakıyor. Ülkemizde 10. Filmekimi kapsamında gösterilen film 2011Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı için yarışmıştı. Yapım eleştirmenlerden aldığı not da hayli yüksek…Yönetmenlik koltugunda Miranda July Başrol Oyunculuğunu Isabella Acres üstlendiği Komedi Türünde The Future filmini hızlı indir…

Gelecek tek link film indir dvdrip,

Gelecek Turbobit indir

http://turbobit.net/2nptr2hy750m.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir