FavoriteLoadingAdd to favorites

Gençlik Ateşi 1991 Türkçe indir

396
Gençlik Ateşi

Gençlik Ateşi beklemeden film indir,

Gençlik Ateşi yapımını reklamsız indir Dublin’in pek iyi şöhretli olmayan bölgelerinden biri olan Barrytown’da, müzik dünyasında isim yapma hayalleri kuran genç Jimmy Rabbitte, Soul çalan bir müzik grubu kurup zirveye tırmanmak üzere kolları sıvar. Yakın dostları Derek ve Outspan’la birlikte yetenekli müzisyen avına girişirler.
Solistleri Deco’yu bir düğünde keşfederler. Vokalist kızları ise Jimmy’nin arka bahçesinde. Bir gazete ilanı onlara, kaşarlanmış trompetçi Joey Fagan’ı getirecektir. Grup yola çıkar. Ufaktan isimlerini duyurmaya başlarlar. Her ne kadar cover yapsalar da, artık Dublin’in de bir Soul grubu ya da deyim yerindeyse bir ruhu(!) vardır. Ne var ki Deco çekilmez birisidir, Joey ise gruptaki her kızı baştan çıkaran işe yaramaz bir serseri. Her konserleri olay olur. Egolar çatışır ve sona yaklaşırlar. Yine de gerçek bir grup olduklarını göstermek için tek bir geceleri vardır.
Yönetmen Alan Parker, başkahramanı Jimmy’ye de söylettiği gibi “Avrupa’nın zencileri olan İrlandalıların da zencileri olan Dublinlilerin” yoksul bir mahallesinde kurulan hayali bir müzik grubunun öyküsünü anlatıyor.Yönetmenlik koltugunda Alan Parker Başrol Oyunculuğunu Maria Doyle Kennedy üstlendiği Dram Türünde The Commitments filmini bedava indir…

Gençlik Ateşi turbobit indir,

Gençlik Ateşi Turbobit indir

http://turbobit.net/roqul8zzddn6.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir