LoadingAdd to favorites

Gerçeğe Çağrı Türkçe indir

488
Gerçeğe Çağrı

Gerçeğe Çağrı hızlı indir,

Seyircilerden 7.5 puan alan 1990 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Paul Verhoeven Başrol Oyunculuğunu Michael Ironside üstlendiği Aksiyon Türünde Gerçeğe Çağrı filmini full indir Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) her gece Mars hakkında rüyalar gören bir işçidir. Meraklanan Quaid, anı transferi yoluyla insanları tatile yollayan Rekall Inc. isimli şirketten Mars tatili satın alır. Fakat anı transferi sırasında meydana gelen bir kaza genç adamın zihnini altüst eder. Kendini bir gizli ajan olarak, Mars’ın zalim hakimi Coogan’a karşı mücadele ederken bulur.
Eski dostlar, hatta karısı bile aniden ona düşman olmuştur. Fakat Quaid’in tüm bu yaşadıkları gerçek midir? Eski anılarını mı hatırlamaktadır? Yoksa anı transferi sırasında yaşadıkları yüzünden bir hayal mi görmektedir?
Douglas Quaid bu gerçekler ve hayallerden örülü dünyada bir çıkış yolu bulmaya çalışır.
Film, bilim kurgunun en önemli isimlerinden Philip K. Dick’in We Can Remember It For You Wholesale isimli kısa hikayesine dayanıyor.
Blade Runner (1982), Screamers (1995) ve Impostor (2002), Dick’in hikayelerine dayandırılarak çekilen filmlerden sadece bazıları.Yönetmenlik koltugunda Paul Verhoeven Başrol Oyunculuğunu Rachel Ticotin üstlendiği Aksiyon Türünde Total Recall filmini full indir…

Gerçeğe Çağrı turbobit indir,

Gerçeğe Çağrı Turbobit indir

http://turbobit.net/0mdkqgrtzynr.html


Gerçeğe Çağrı Türkçe indir indir
Yorumlar