FavoriteLoadingAdd to favorites

Gilda Türkçe indir

394
Gilda

Gilda hd full film indir,

1946 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Charles Vidor Başrol Oyunculuğunu Glenn Ford üstlendiği Dram Türünde Gilda filmini ücretsiz indir Arjantin’e yeni gelmiş olan kumarbaz Johnny Farrell, sinsi Ballin Mudson sayesinde ölümden kurtulur. Buenos Aires’te kanundışı bir kumarhanenin sahibi olan Mudson, Farrell’i zaman içinde sağ kolu yapar. Ortak bir vicdansızlık, arkadaşlıklarının da temelidir. Mudson çıktığı bir yolculuktan yanında karısı Gilda ile döndüğünde dostlukları da bozulmaya başlayacaktır; zira Farrell, dayanılmaz bir cazibe kaynağı olan Gilda’yı yıllar önce tanımış ve ondan nefret etmeyi öğrenmiştir.
Farrell ile Gilda arasındaki ilişki, duyguların ağır bir muharebe alanıdır adeta. Mudson ortadan kaybolunca herşey daha da tuhaflaşır.
Gilda, hiç kuşkusuz, güzeller güzeli Rita Hayworth’ın en unutulmaz rolü. Film-noir türünün bu harika başyapıtında, Hayworth, Glenn Ford ile birlikte belleklerden çıkmayacak bir performans sergiliyor.1946 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Charles Vidor Başrol Oyunculuğunu Rita Hayworth üstlendiği Kara Film Türünde Gilda filmini ücretsiz indir…

Gilda bedava film,

Gilda Turbobit indir

http://turbobit.net/o5etk7itt52f.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir