LoadingAdd to favorites

Göl Zamanı Orijinal indir

368
Göl Zamanı

Göl Zamanı turbobit indir,

2013 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Cafer Özgül Başrol Oyunculuğunu Emre Canpolat üstlendiği Dram Türünde Göl Zamanı filmini hızlı indir 1930‘ların Türkiye’si. Ülke Atatürk Devrimleri’ne geçişin acemiliklerini yaşamaktadır. Tıbbiyeden mezun olan iki arkadaş Ahmet ve Refik 19. yy romantiklerine özenerek Anadolu’yu gezmeye çıkarlar. Yolları Ege’de bir kasabaya düşer ve eski İttihatçılar’dan Haşim Bey onları konağında misafir eder. Haşim Bey’in kızı Elif, insanlardan kaçan melankolik bir kızdır. O gece Göl kenarında Refik ile karşılaşır ve aralarında bir aşk başlar.

Kafası yeni fikirlerle dolu olan Refik, kızı yüz üstü bırakır ve Avrupa’ya gider. Arkadaşı Ahmet’te Elif’e âşık olmuştur. Hatta tayinini ister ve kıza yakın olmak için kasabaya yerleşir. Elif yıllarca Refik’i bekler… Ahmet’te Elif’i… Aradan geçen yıllar içinde hayatları defalarca kesişse de Refik kızın aşkının büyüklüğünü bir türlü fark edemez. Ancak kendisi de özel hayatında bir türlü aradığı mutluluğu ve başarıyı yakalayamaz.

Nihayet arkadaşının hastalığı dolayısıyla son kez gider kasabaya.Seyircilerden 5.9 puan alan 2013 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Cafer Özgül Başrol Oyunculuğunu Mehmet Atay üstlendiği Dram Türünde Göl Zamanı filmini tek link indir…

Göl Zamanı film indir,

Göl Zamanı Turbobit indir

http://turbobit.net/dlsdcwumrs0e.html


Göl Zamanı Orijinal indir indir
Yorumlar