FavoriteLoadingAdd to favorites

Gündönümü Türkçe indir

226
Gündönümü

Gündönümü tek part film,

2008 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Daniel Myrick Başrol Oyunculuğunu Tyler Hoechlin üstlendiği Korku Türünde Gündönümü filmini beklemeden indir 1999’da yazıp yönettiği The Blair Witch Project filmiyle tahmin edilmesi imkansız bir başarıyı yakalayan Daniel Myrick, yine hem yazıp hem yönettiği yeni filmiyle karşımızda.
Megan’ın (Elisabeth Harnois, Swimming Upstream, Pretty Persuasion) ikiz kızkardeşi bir yıl kadar önce intihar etmiştir. Olayın şokunu hala atlatamamış olan genç kız arkadaşlarıyla ailesinin Louisiana’daki orman evine dinlenmeye gider. Gençler arasında intihar eden Sofie’nin eski erkek arkadaşı da vardır. Ekibe yakışıklı bir kasabalı da (Tyler Hoechlin) eklenir. En kısa gecenin yaklaştığı günlerde doğaüstü olaylar gençlerin peşini bırakmayacaktır.
Sürprizli finaliyle seyirciyi şaşırtan Solstice televizyon dizileriyle tanınan genç oyuncularıyla dikkat çeken bir gerilim.Başrol Oyunculuğunu Hilarie Burton üstlendiği Dram Türünde Solstice filmini torrent indir…

Solstice hd full indir,

Gündönümü Turbobit indir

http://turbobit.net/6dj2pd1w3dzm.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir