FavoriteLoadingAdd to favorites

Hababam Sınıfı Güle Güle Orijinal indir

430
Hababam Sınıfı Güle Güle

Hababam Sınıfı Güle Güle full film indir dvdrip,

Hababam Sınıfı Güle Güle filmini turbobit indir Hababam Sınıfı Güle Güle, Hababam Sınıfı serisinin 2000’li yıllarda yeni nesil devam filmleri çekilmeden önceki son filmidir. Filmin yönetmenliğini Ertem Eğilmez’in yapmıştır. Bu film serinin altıncı filmi olmak üzere İnek Şaban, Güdük Necmi, Damat Ferit karakterlerini canlandıran Kemal Sunal, Halit Akçatepe ve Tarık Akan üçlüsünün olmadığı ikinci filmdir.
Filmin başrollerinde İlyas Salman, Adile Naşit, Şevket Altuğ, Ayşen Gruda, Mehmet Ali Erbil, Hüseyin Kutman, Fulya Özcan, Yaprak Özdemiroğlu ve Savaş Dinçel bulunmaktadır.
Doğulu bir ailede yetişen edebiyat hocası Mehmet Bülbül’ün tayini Özel Çamlıca Lisesi’ne çıkar. Öğrenciler ilk başta yeni gelen hocalarına yukarıdan bakarlar. Mehmet Hoca, ilk başta bu duruma aldırış etmese de daha sonra ailesinin küçük görülmesine dayanamaz. Bu arada Hafize Ananın kızı Ayşegül de okulda okumaktadır. Ancak fakirliğinden utanan Ayşegül, annesinden köşe bucak kaçmaktadır. Mehmet Hoca, diğer öğrencileriyle olduğu gibi Ayşegül ile de da yakından ilgilenir ve onun sorunlarını çözmesine yardımcı olur.Yönetmenlik koltugunda Ertem Eğilmez Başrol Oyunculuğunu Ayşen Gruda üstlendiği Komedi Türünde Hababam Sınıfı Güle Güle filmini full hd indir…

Hababam Sınıfı Güle Güle ücretsiz indir,

Hababam Sınıfı Güle Güle Turbobit indir

http://turbobit.net/3rcxvn7mjyj1.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir