LoadingAdd to favorites

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Orijinal indir

554
Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? tek part indir,

Başrol Oyunculuğunu Beyaz üstlendiği Komedi Türünde Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? filmini beklemeden indir Karagöz ve Hacivat inşaatta çalışan iki ameledir. Her ikisinin de birbirlerini ve çevredekileri eğlendirme konusunda doğal bir yetenekleri vardır. İnsanlar tarafından ne kadar komik oldukları keşfedilince şehrin ileri gelenlerinin de katıldığı çeşitli toplantılara ve eğlencelere davet edilirler ve bir anda ünlü olurlar. Bu şöhret onların düşüşlerinin de başlangıç noktası olur.
Olaylar 14. yy’da Bursa şehrinde geçer. Şehir, artık son dönemlerini yaşamakta olan Bizans-Hıristiyan İmparatorluğu’nun elitleri ile yeni gelen göçebe ve İslam topluluklarının beraber yaşadıkları bir yerdir. İktidar mücadeleleri ve şiddetin kıyasıya yaşandığı bir ortamda mizah da tehlikeli bir uğraştır aslında. Böyle bir ortamda Karagöz ve Hacivat’ın her gösterisi izleyen seçkinler için bir tehdit unsuru haline geldikçe bu durum komedyenler için de yavaş yavaş bir tehlike haline dönüşür. Karagöz ve Hacivat’ın komedi anlayışları sadece söze dayalı değil, aynı zamanda görsel ve fiziksel unsurlar da taşımaktadır. Konuşmaya başladıkları anda doğal yetenekleri ortaya çıkar ama sözlerini sakınmadıkları bu sınır tanımaz doğal yetenekleri, içerdiği hiciv ve alaydan dolayı insanlarda büyük bir rahatsızlık yaratır. Onlar klasik anlamdaki kahramanlar değillerdir artık. Ne etraflarındaki diğer ameleler tarafından, ne de kendilerini eğlencelerine davet eden seçkinler tarafından sevilirler.
Kahramanlarımız filmin tüm hikayesinin geçtiği birkaç aylık süre boyunca rastladıkları herkesle eğlenme fırsatı bulurlar. Bu da onların trajik sonlarını hazırlar…Başrol Oyunculuğunu Sebnem Dönmez üstlendiği Dram Türünde Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? filmini bedava indir….

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? tek part indir,

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Turbobit indir

http://turbobit.net/d3ujr8lr9vml.html


Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Orijinal indir indir
Yorumlar