FavoriteLoadingAdd to favorites

Hannah Ve Kız Kardeşleri Türkçe indir

255
Hannah Ve Kız Kardeşleri

Hannah Ve Kız Kardeşleri indir izle,

1986 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Woody Allen Başrol Oyunculuğunu Michael Caine üstlendiği Komedi Türünde Hannah Ve Kız Kardeşleri filmini beklemeden indir Allen Interiors’dan sonra yine birbirinden farklı üç kızkardeşin hikayesini anlatıyor. Merkezde Hannah olmak üzere kızkardeşleri Holly ve Lee’nin birbirleriyle ve erkeklerle olan ilişkileri üzerinden giden filmde Allen komediyle dramayı harmanlıyor.
Ailenin en mükemmeli ve kızkardeşlerinin kıskandığı Hannah; iyi bir eş, iyi bir kardeş, iyi bir anne ve başarılı bir aktristtir. Lee kendisinden yaşça büyük bir adamla bir ilişki yaşamaktadır. Holly ise hiçbir işinde ve ilişkisinde dikiş tutturamayan en küçük kardeştir. Ancak Hannah’nın hayatı aslında o kadar da mükemmel değildir çünkü kocası uzun zamandır kızkardeşi Lee’ye aşıktır. Bir yandan da Hannah’nın eski kocası Mickey hayatın anlamını aramaktadır.
Film; aile, ilişkiler, fedakarlıklar ve en önemlisi de hayatın anlamı üzerine mizahla kavrulmuş derin felsefeler barındırıyor. Ayrıca Woody Allen’a en iyi senaryo dalında oscar kazandırmıştır.Seyircilerden 8.0 puan alan 1986 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Woody Allen Başrol Oyunculuğunu Barbara Hershey üstlendiği Komedi Türünde Hannah and Her Sisters filmini ücretsiz indir…

Hannah Ve Kız Kardeşleri torrent film indir,

Hannah Ve Kız Kardeşleri Turbobit indir

http://turbobit.net/kp3m0dw2iji5.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir