LoadingAdd to favorites

Hayalet Avcıları 2 Türkçe indir

300
Hayalet Avcıları 2

Hayalet Avcıları 2 tek part indir,

1989 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ivan Reitman Başrol Oyunculuğunu Harold Ramis üstlendiği Fantastik Türünde Hayalet Avcıları 2 filmini indir izle Ghost Busters ekibinin New York şehrini kötü ruhların istilasından kurtarmasının üzerinden beş koca yıl geçmiştir. Ancak kafadarların hayalet avcılığı yapması yasaklanmış, her biri kendisine başka bir iş bulmak zorunda kalmıştır. Ray ve Winston çocuklar için hokkabazlık yaparken, Egon insan duygularının çevre üzerindeki etkilerini araştırmaktadır. Venkman yerel bir televizyonda uyduruk bir parapsikoloji programı yapmaktadır.
Dana’ya gelince, Venkmanla birlikte olmuş, bir çocuk yapmış ve ondan ayrılmıştır. Genç kadın müzede üzerinde çalıştığı bir restorasyon işinde Karpatyalı Vigo’nun resmine denk gelir. Tablo büyülüdür ve Vigo hayata geri dönmek istemektedir. Hayalet Avcıları tekrar faaliyete geçmek için şehri ikna edebilecekler midir? Şehirdekilerin hayatı buna bağlıdır!
1989’un iyi gişe yapan filmlerinden biri olmasına rağmen Hayalet Avcıları 2’nin, birincisi kadar iyi olduğunu söylemek kolay değil. Ayın yönetmen, aynı senaristler ve aynı oyuncu kadrosunun derde deva olamadığı devam filmi örneklerinden biri daha.Yönetmenlik koltugunda Ivan Reitman Başrol Oyunculuğunu Dan Aykroyd üstlendiği Aksiyon Türünde Ghostbusters II filmini tek link indir…

Hayalet Avcıları 2 full indir,

Hayalet Avcıları 2 Turbobit indir

http://turbobit.net/ltiefptfvmzg.html


Hayalet Avcıları 2 Türkçe indir indir
Yorumlar