FavoriteLoadingAdd to favorites

Hayatimin en güzel yillari Orijinal indir

261
Hayatimin en güzel yillari

Hayatimin en güzel yillari dvdrip film indir,

Yönetmenlik koltugunda Süreyya Duru Başrol Oyunculuğunu Cüneyt Arkin üstlendiği Romantik Türünde Hayatimin en güzel yillari filmini indir Dört arkadaş çocukluklarından beri beraber büyürler. Murat, Lale, Sami, Uğur.

Lale’nin ailesi varlıklıdır babası zengindir. Köşkte oturur. Murat sarhoş bir balıkcinin oğludur. Çok kuvvetlidir, hele sağ yumruğu müthiştir. Vurduğunu devirir. Sami bir tiyatro organizatörü olur. Uğur ise emniyet görevlisidir.

Murat Lale’yi babasından ister; baba vermeyince yıkılır.

Bir panayır yerinde Murat; ödül karşılığı dövüşen bir dev adamı yener. Tesadüfen orada bulunan bir boks menejeri Murat’ın bilhassa sağ yumruğunun gücünü fark eder. Onu alır böksör yapar. Murat kısa zamanda zengin ve şöhret sahibi olur. Ama büyük mutsuzluk içindedir hala Lale’yi sevmektedir. Kendini içkiye ve sefahata verir.

Lale’nin babası kızını vermek istediği Aziz tarafından iflas edecek duruma getirilmiştir. Bunu duyan Murat, kendini belli etmeden sevdiği kadına yardım etmek ister. Aziz’i bulur onu döverek ve tehditle; Lale’nin babasından aldığı borç senetlerini alır. Onları Lale’ye gönderir.

Ertesi gün Aziz evinde ölü olarak bulunur. Katil Murat sanılmaktadır. Murat kendi babasından özür dileyerek kaçar, Almanya’ya gitmiştir.

Murat Almanya’da bir fabrikaya girmiştir. Aynı zamanda oradaki Türk işçi takımına boks antrenörlüğü yapmaktatır (başka bir isim altında). Önemli bir maçları vardır İtalyan boksörle. Maç günü Türk boksörün apandisiti patlar. Bu sırada Lale gelmiş ve Murat’ı bulmuştur. Beraber kaçacaklardır. Öbür tarafta Türk işçiler Murat’ın maça çıkmasını isterler. Alman poliside Murat’dan süphelenmiş ve onu izlemektedir. Türkler bu hadiseyi şerefsizlik sayarlar muhakkak birisinin maça çıkması lazımdır. Murat dayanamaz tehlikeye rağmen ringe çıkar. Alman polisi de maçtadır. Murat kendini belli etmemek için meşhur sağ yumruğunu hiç kullanmamaktadır. Boyuna dayak yemektedir. Türkler çok üzüntülüdür. Emniyetteki sivil polis arkadaşı da salona girer. Asıl katil bulunmuştur, Murat suçsuzdur. Fakat arkadaşının bunu bilmediği ve kendini belli etmemek için dayak yediğini anlar. Ringin yanına gelir Vur ulan der, asıl katil bulundu. Sağını vur.

Ondan sonra Murat maçı kazanır. İşçilerin omzunda sevdiklerinin kolları arasında mutlu bir sondur artık.1972 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Süreyya Duru Başrol Oyunculuğunu Türkçe Bora Ayanoglu üstlendiği Romantik Türünde Hayatimin en güzel yillari filmini tek parça indir…

Hayatimin en güzel yillari bedava film indir hd,

Hayatimin en güzel yillari Turbobit indir

http://turbobit.net/1xuz5r7097vj.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir