LoadingAdd to favorites

Hayatın Benim Türkçe indir

347
Hayatın Benim

Hayatın Benim turbobit indir,

Seyircilerden 6.2 puan alan 2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda D.J. Caruso Başrol Oyunculuğunu Olivier Martinez üstlendiği Gerilim Türünde Hayatın Benim filmini full indir Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.
Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott’tan yardım isterler. Montreal’e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukalemun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.
Scott’ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda D.J. Caruso Başrol Oyunculuğunu Ethan Hawke yaptığı Gizem Türünde Taking Lives filmini full indir…

Hayatın Benim tek part indir,

Hayatın Benim Turbobit indir

http://turbobit.net/33zeyz4120p9.html


Hayatın Benim Türkçe indir indir
Yorumlar