FavoriteLoadingAdd to favorites

Hayatın Benim Türkçe indir

508
Hayatın Benim

Hayatın Benim tek part film indir mobil,

Seyircilerden 6.2 puan alan 2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda D.J. Caruso Başrol Oyunculuğunu Kiefer Sutherland üstlendiği Gizem Türünde Hayatın Benim filmini torrent indir Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.
Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott’tan yardım isterler. Montreal’e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukalemun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.
Scott’ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda D.J. Caruso Başrol Oyunculuğunu Angelina Jolie üstlendiği Gerilim Türünde Taking Lives filmini ücretsiz indir…

Taking Lives full hd film indir,

Hayatın Benim Turbobit indir

Türkçe DvDRip: http://turbobit.net/33zeyz4120p9.html
Türkçe m1080p: http://turbobit.net/c3zh3r4fttan.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir