LoadingAdd to favorites

Heidi Türkçe indir

815
Heidi

Heidi tek part indir,

Seyircilerden 7.5 puan alan 2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Alain Gsponer Başrol Oyunculuğunu Bruno Ganz üstlendiği Aile Türünde Heidi filmini beklemeden indir Heidi adında küçük bir kız, çocukları sevmeyen büyükbabasının yanına bırakılır ve büyükbabasının İsviçre Alpler’deki dağ evinde geçirdiği maceralar anlatılır..
Heidi küçük yasta anne ve babasını kaybeder. Buna rağmen hayata küsmez, bir süre teyzesinin yanında kaldıktan sonra köye büyükbabasının yanına gönderilir. Büyükbaba normalde çok sinirli, huysuz, aksi bir adamdır, öyle ki Heidi’yi ilk gördüğünde onu istemez; ama Heidi büyükbabaya kendini sevdirmeyi başarır. Heidi büyükbabayı da kendisi gibi yaşama bağlar.
Bu küçük kız, köy yaşamını, dağlarda koşup oynamayı, hayvanları otlatmayı çok sever. Köyde Peter isminde bir de arkadaşı olur. Onunla her gün dağlara çıkar ve birlikte güzel zaman geçirirler. Bir gün teyzesi gelip onu dağlardan ayırmak isteyince çok üzülür, gitmek istemez ama teyzesi onu zengin bir ailenin tekerlekli sandalyede yaşayan kızına yardımcı olması için şehirdeki bir eve götürür.Yönetmenlik koltugunda Alain Gsponer Başrol Oyunculuğunu Lilian Naef üstlendiği Aile Türünde Heidi filmini indir…

Heidi film indir,

Heidi Turbobit indir

http://turbobit.net/yq14kbh8qn9b.html


Heidi Türkçe indir indir
Yorumlar