FavoriteLoadingAdd to favorites

Heidi Türkçe indir

742
Heidi

Heidi bedava indir,

Yönetmenlik koltugunda Alain Gsponer Başrol Oyunculuğunu Anna Schinz yaptigi Türünde Heidi filmini full hd indir Heidi adında küçük bir kız, çocukları sevmeyen büyükbabasının yanına bırakılır ve büyükbabasının İsviçre Alpler’deki dağ evinde geçirdiği maceralar anlatılır..
Heidi küçük yasta anne ve babasını kaybeder. Buna rağmen hayata küsmez, bir süre teyzesinin yanında kaldıktan sonra köye büyükbabasının yanına gönderilir. Büyükbaba normalde çok sinirli, huysuz, aksi bir adamdır, öyle ki Heidi’yi ilk gördüğünde onu istemez; ama Heidi büyükbabaya kendini sevdirmeyi başarır. Heidi büyükbabayı da kendisi gibi yaşama bağlar.
Bu küçük kız, köy yaşamını, dağlarda koşup oynamayı, hayvanları otlatmayı çok sever. Köyde Peter isminde bir de arkadaşı olur. Onunla her gün dağlara çıkar ve birlikte güzel zaman geçirirler. Bir gün teyzesi gelip onu dağlardan ayırmak isteyince çok üzülür, gitmek istemez ama teyzesi onu zengin bir ailenin tekerlekli sandalyede yaşayan kızına yardımcı olması için şehirdeki bir eve götürür. Türünde Heidi filmini torrent indir…

Heidi tek part film indir,

Heidi Turbobit indir

http://turbobit.net/pno3vm8mg7a6.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar

furkan ali

4 ay önce

FILM TURKCE DUBLAJ MI?

turbobit film indir | film indir | tek link film indir