FavoriteLoadingAdd to favorites

Hellboy Türkçe indir

280
Hellboy

Hellboy tek link indir,

Seyircilerden 6.8 puan alan 2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Guillermo del Toro Başrol Oyunculuğunu Ron Perlman yaptigi Bilim-Kurgu Türünde Hellboy filmini dvdrip indir Adolf Hitler’in mistik konulara olan merakı bir çok kitap ve filme konu olmuştur. Gerçekten de Nazilerin, 2. Dünya Savaşı’nı kendi lehlerine çevirmek için doğaüstü güçlerden medet umduklarına dair çok sayıda ipucu mevcuttur. Hellboy, Nazilerin bu deneyleri esnasında istemeden dünyaya getirdikleri, aynı isimle anılan bir cehennem zebanisinin maceralarını konu alıyor.
Gücü ve zekasının yanısıra, dünyevi zaafları ve insancıl bir karakteri de olan küçük Hellboy, büyürken kötülüğün değil, iyiliğin tarafında olmayı seçiyor ve nihayetinde paranormal konulara yatkın bir dedektif olarak olağanüstü serüvenler yaşıyor. Kendisini Nazilerle işbirliği yapan kara büyücü Rasputin’in elinden kurtaran ekibin başı Profesör Broom tarafından yetiştirilen Hellboy, ateşe hükmeden Liz Sherman ve telepat Abe Sapien ile birlikte kötülükle savaşan sıradışı bir takımın parçası.
Hellboy, Amerikalı çizgiromancı Mike Mignola’nın, sıradan süper kahraman öykülerinden sıkıldığı 90’lı yıllarda, kendi başına yarattığı derin ve marjinal bir çizgi roman serisinden uyarlanıyor. Hellboy, sadece konusuyla değil, Mignola’nın kendine has stilize çizimleriyle de ünlü olmuş, sadece ABD’de değil Avrupa’da da beğeniyle kucaklanmış bir çizgi roman serisi.Başrol Oyunculuğunu John Hurt yaptigi Bilim-Kurgu Türünde Hellboy filmini turbobit indir…

Hellboy tek link film indir,

Hellboy Turbobit indir

http://turbobit.net/x9h4h32sg2zr.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir