FavoriteLoadingAdd to favorites

Hesaplaşma 2016 Türkçe indir

386
Hesaplaşma

Hesaplaşma turbobit indir,

Hesaplaşma yapımını full indir Ben Cahill New Orleans´da prestijli bir hukuk firmasında çalışan genç ve hırslı bir avukattır. Acil servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Charlotte’un düşük gebelik yapması, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili oldukça, Charlotte’ten uzaklaşmaya başlar.
Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, bir anda Ben´in hayatına girer. Emily ilaç endustrisinin dev firmalarından birinde çalısmaktadır ve şirketin CEO´su ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadaşı tarafından devamlı ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben’e ilaç şirketi ve CEO´su na şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder.
Boyle bir dava hukuk şirketi icin altın fırsattır. Ben şirketin kıdemli ortağı olan Charles Abrams´a bu konudan bahseder. Bu davayı kazanmak Ben’e firmada ortaklık şansı verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben’i kanıtın kaynağı için uyarır.Misconduct filmini reklamsız indir…

Hesaplaşma indir,

Hesaplaşma Turbobit indir

Türkçe BRRip: http://bc.vc/wlgcdMK
Türkçe 720P: http://bc.vc/YhBT2Xr
Türkçe 1080P: http://bc.vc/l7fFQzE
Türkçe m720p: http://bc.vc/kIvbsB3
Türkçe m1080p: http://bc.vc/HVgcN2H

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir