FavoriteLoadingAdd to favorites

Hesaplaşma Film indir

277
Hesaplaşma

Misconduct tek link indir,

Hesaplaşma yapımını reklamsız indir Ben Cahill New Orleans´da prestijli bir hukuk firmasında çalışan genç ve hırslı bir avukattır. Acil servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Charlotte’un düşük gebelik yapması, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili oldukça, Charlotte’ten uzaklaşmaya başlar.
Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, bir anda Ben´in hayatına girer. Emily ilaç endustrisinin dev firmalarından birinde çalısmaktadır ve şirketin CEO´su ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadaşı tarafından devamlı ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben’e ilaç şirketi ve CEO´su na şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder.
Boyle bir dava hukuk şirketi icin altın fırsattır. Ben şirketin kıdemli ortağı olan Charles Abrams´a bu konudan bahseder. Bu davayı kazanmak Ben’e firmada ortaklık şansı verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben’i kanıtın kaynağı için uyarır.Seyircilerden 5.4 puan alan 2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Shintaro Shimosawa Başrol Oyunculuğunu Anthony Hopkins üstlendiği Dram Türünde Misconduct filmini tek parça indir…

Misconduct tek part film izle,

Hesaplaşma Turbobit indir

http://bc.vc/QgawYPe

Türkçe Dublaj: http://www.dvdfilmindir.com/hesaplasma-film-indir/

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/3658772/misconduct.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir