LoadingAdd to favorites

Hesaplaşma Türkçe indir

518
Hesaplaşma

Hesaplaşma turbobit indir,

Hesaplaşma filmini indir Ben Cahill New Orleans´da prestijli bir hukuk firmasında çalışan genç ve hırslı bir avukattır. Acil servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Charlotte’un düşük gebelik yapması, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben‘in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben basarili oldukça, Charlotte’ten uzaklaşmaya başlar.
Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, bir anda Ben´in hayatına girer. Emily ilaç endustrisinin dev firmalarından birinde çalısmaktadır ve şirketin CEO´su ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadaşı tarafından devamlı ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben’e ilaç şirketi ve CEO´su na şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder.
Boyle bir dava hukuk şirketi icin altın fırsattır. Ben şirketin kıdemli ortağı olan Charles Abrams´a bu konudan bahseder. Bu davayı kazanmak Ben’e firmada ortaklık şansı verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben’i kanıtın kaynağı için uyarır.Başrol Oyunculuğunu Malin Akerman üstlendiği Gerilim Türünde Misconduct filmini torrent indir…

Hesaplaşma tek link indir,

Hesaplaşma Turbobit indir

Türkçe BRRip: http://3n1.in/58
Türkçe m720P: http://turbobit.net/xbstnvt4clph.html
Türkçe m1080p: http://turbobit.net/yls1xqta72s9.html
Türkçe 720P: http://turbobit.net/1ookbiv7cgzl.html
Türkçe 1080p: http://turbobit.net/te75deb7wg6f.html


Hesaplaşma Türkçe indir indir
Yorumlar