LoadingAdd to favorites

Hesapta Ask Orijinal indir

744

Hesapta Ask ücretsiz indir,

2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Gonenc Uyanik Başrol Oyunculuğunu Meric Aral üstlendiği Romantik Türünde Hesapta Ask filmini ücretsiz indir Ezgi, internetten tanışıp sevgilisi olan Mert ile buluşabilmek için İstanbul’a gitmeye karar verir. Ancak çocuklarının her anını kontrol eden annesi böyle birşeye asla izin vermeyecek karakterde biridir.

Bu nedenle arkadaşı Didem ile bir plan yapar: Plana göre Didemlerin Datça’daki yazlıklarına gideceklerini söyleyecek, orada 1 gün geçirip burada bir sürü fotoğraf çektikten sonra İstanbul’a gideceklerdir. Ve hafta boyunca Datça’daki fotoğrafları sosyal medyada paylaşarak orada olduklarına Ezgi’nin annesini inandıracaklardır.

Annesi izin vermiştir ancak bir şartı vardır, Ezgi’nin ergenlik çağındaki kardeşi Mustafa da onlarla birlikte bu tatile katılacaktır. Seyircilerden 6.1 puan alan 2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Gonenc Uyanik Başrol Oyunculuğunu Mustafa Kalabalik üstlendiği Romantik Türünde Hesapta Ask filmini beklemeden indir…

Hesapta Ask film indir,

Hesapta Ask Turbobit indir

http://turbobit.net/agx7hqervk0t.html

Yorumlar