FavoriteLoadingAdd to favorites

High-Rise Film indir

354
High-Rise

High-Rise film indir,

Yönetmenlik koltugunda Ben Wheatley Başrol Oyunculuğunu Sienna Miller üstlendiği Gerilim Türünde High-Rise filmini tek link indir Dış dünyadan izole, sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını dışarı çıkmadan giderebilecekleri bir sisteme sahip, upuzun gökdelenlerden oluşan dev bir site dışarıdan nasıl görünür? Gazete ve televizyonlardaki lüks site reklamları gibi mi? Güvenli? Sıcak? Zengin? Huzurlu? 
Hikâye tam da böyle bir dünyada başlıyor. Gökdelen sakinlerinin kalplerine yayılan küçük nefret tohumları, “üst, orta ve alt kattakiler” arasında giderek vahşileşen akıl almaz derecede şiddetli bir savaşa dönüşüyor.
Sonrası Ballard’ın (Kitabın Yazarı)  ağzından anlatılan bir modernizm masalı. Ve tüm modernizm masalları gibi, sonu iyi bitmiyor. Ballard’ın çizdiği distopik dünya korkutucu, şiddet dolu ama gerçek: Erk, yetki ve sahip olma arayışıyla, bu arayışın getirdiği kırgınlık ve kızgınlıklarla harmanlanmış bir tüketim kültürünün patlaması…Seyircilerden 6.5 puan alan 2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ben Wheatley Başrol Oyunculuğunu Luke Evans üstlendiği Gerilim Türünde High-Rise filmini torrent indir…

High-Rise hd full indir film indirme,

High-Rise Turbobit indir

http://turbobit.net/fhj2eacr607z.html

Altyazı: http://www.turkcealtyazi.org/mov/0462335/high-rise.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir