LoadingAdd to favorites

High-Rise Türkçe indir

857

High-Rise bedava indir,

2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ben Wheatley Başrol Oyunculuğunu Tom Hiddleston üstlendiği Dram Türünde High-Rise filmini torrent indir Dış dünyadan izole, sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını dışarı çıkmadan giderebilecekleri bir sisteme sahip, upuzun gökdelenlerden oluşan dev bir site dışarıdan nasıl görünür? Gazete ve televizyonlardaki lüks site reklamları gibi mi? Güvenli? Sıcak? Zengin? Huzurlu? 
Hikâye tam da böyle bir dünyada başlıyor. Gökdelen sakinlerinin kalplerine yayılan küçük nefret tohumları, “üst, orta ve alt kattakiler” arasında giderek vahşileşen akıl almaz derecede şiddetli bir savaşa dönüşüyor.
Sonrası Ballard’ın (Kitabın Yazarı)  ağzından anlatılan bir modernizm masalı. Ve tüm modernizm masalları gibi, sonu iyi bitmiyor. Ballard’ın çizdiği distopik dünya korkutucu, şiddet dolu ama gerçek: Erk, yetki ve sahip olma arayışıyla, bu arayışın getirdiği kırgınlık ve kızgınlıklarla harmanlanmış bir tüketim kültürünün patlaması…Başrol Oyunculuğunu Tom Hiddleston üstlendiği Dram Türünde High-Rise filmini full indir…

High-Rise indir,

High-Rise Turbobit indir

Türkçe BRRip: http://turbobit.net/h706rdmpyw02.html
Türkçe m720P: http://turbobit.net/87f2hjsjz3rp.html
Türkçe m1080p: http://turbobit.net/k8pqab9xy2i7.html
Türkçe 720P: http://turbobit.net/z2o4pwywlcy6.html
Türkçe 1080p: http://turbobit.net/n0ljvr200x6f.html

Yorumlar