FavoriteLoadingAdd to favorites

Hile yolu Orijinal indir

214
Hile yolu

Hile yolu hd indir,

Dram Türünde Hile yolu filmini indir Şubat 2009… Bir dükkân kilisenin önünde bekleyen Korhan ve Murat… Azınlıklara ve gayri müslimlere yönelik cinayetler işleyen suç hücresinin iki üyesi.
Bir yanda artan Ergenekon operasyonları ve sonuçlarından duydukları kaygı. Murat işi kazasız belasız atlatıp alacakları parayı düşünürken, Korhan kilisenin papazını vuracak olan Kofik’in bu işi beceremeyeceğinden endişeli. Her ikisi de biliyor ki operasyonun ucu er geç onlara dokunacak.
Hücrenin bir başka üyesi Şeyhmus’un ihaneti korkularını gerçeğe dönüştürür. Şeyhmus, suç örgütünün lideri Paşa’ya ait bir hard disk çalar. Hard diskin içindekiler, yeni bir operasyon dalgasına sebep olacak kadar önemlidir. Hem polis hem de Paşa hard diskin peşindedir. Korhan ve Murat’ın yeni görevi bu hard diski geri almaktır. Korhan ve Murat harddiski geri alır fakat bu operasyon beklendiği kadar sessiz sonuçlanmayacaktır. Hard diskin içinde yer alanlar ikilinin hayatlarındaki dengeyi geri döndürülemez biçimde bozacaktır.
Hard diskin içinde yer alan bir dosya 2007’nin 19 Ocak’ında ne olduğuyla ilişkilidir.Dram Türünde Hile yolu filmini reklamsız indir…

Hile yolu full film indir dvdrip ücretsiz,

Hile yolu Turbobit indir

http://turbobit.net/dez7961zz6cw.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir