FavoriteLoadingAdd to favorites

Hindenburg Türkçe indir

293
Hindenburg

Hindenburg tek link film indir turbobit,

Seyircilerden 5.3 puan alan 2011 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Philipp Kadelbach Başrol Oyunculuğunu Hinnerk Schönemann üstlendiği Dram Türünde Hindenburg filmini indir Hindenburg Zeplini’nin gümüş renkli dev gövdesini yere bağlayan halatlar kalkış için çözülmektedir. İstikamet Amerika’dır. Takvimler ise 3 Mayıs 1937’yi göstermektedir.
Hindenburg yavaşça yerden havalanmaya başlar. Üstünde LZ 129 yazmaktadır. Bu, onun şimdiye kadar yapılmış olan 129’uncu zeplin olduğunu göstermektedir. 250 metrelik uzunluğuyla gelmiş geçmiş en büyük zeplindir. Motorları aynı anda gürültüyle çalışmaya başlar. Akşam karanlığında gözden kayboluncaya dek, projektörler gümüş renkteki bedenine yerden ışık tutmaya devam eder. Sonra hepsi birden kapanır. Havaalanı işçileri bir sonraki uçuşa kadar tembellik yapmaya devam etmek üzere odalarının yolunu tutmuşlardır. Hindenburg ise Amerika’ya doğru yol almaktadır.
Herkes o zamanın teknoloji harikası, döneminin en ihtişamlı aracı olan Hindenburg Zeplini’ne güvenmektedir.Hindenburg yapımını beklemeden indir…

Hindenburg torrent film indir dvdrip,

Hindenburg Turbobit indir

http://turbobit.net/rjdpc6mf1km6.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir