FavoriteLoadingAdd to favorites

Hoffa Türkçe indir

205
Hoffa

Hoffa tek link indir,

Yönetmenlik koltugunda Danny DeVito Başrol Oyunculuğunu Armand Assante yaptigi Dram Türünde Hoffa filmini tek part indir 20. yüzyıl Amerikan siyasi tarihinin en tartışmalı ya da en esrarengiz figürlerinden biri şüphesiz işçi lideri James R. Hoffa’dır. 1930’lu yılların ekonomik krizi sırasında sendikalar en güçlü oldukları zamanı yaşarlar. Hoffa da Teamsters Sendikası’nın kurucusudur.

Hoffa’nın Hareketli çalışma ve siyasi hayatı dramatik iniş ve çıkışlarla doludur. Kennedy ailesiyle olan kavgası, FBI ajanlığıyla suçlanması hatta suçlamaların mafya üyeliğine dek götürülmesi, tutklu geçen yılları ve sonunda Başkan Nixon tarafından affedilmesi bu iniş çıkışlardan sadece bir kaçıdır. Kuşkusuz, 1975 yılında esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuş olması, böyle bir yaşamöyküsüne yakışır bir finaldir.

Amerikan sinemasının belki de en güçlü senaristi David Mamet’nin imzası taşıyan biyografik filmi, Danny DeVito yönetmiş. DeVito ayrıca ‘un canlandırdığı Hoffa’nın en yakınındaki isimlerden Bobby Ciaro’ya da hayat vermiş. Oscar ve BAFTA adaylıkları olan, kimilerince çok sevilen bir film.Hoffa yapımını torrent indir…

Hoffa film indir,

Hoffa Turbobit indir

http://turbobit.net/p71mazu50hxm.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir