LoadingAdd to favorites

İftarlık Gazoz Orijinal indir

1850
İftarlık Gazoz

İftarlık Gazoz tek part indir,

İftarlık Gazoz yapımını ücretsiz indir 1970’ler Türkiye’sinin barış ve huzur dolu Ege kasabalarından birinde ailesi ile beraber yaşayan Adem, zeki ve çalışkan bir öğrencidir. 5.sınıfı yeni bitiren Adem, yaz tatilini boş geçirmek istemez ve ailesine Gazozcu Cibar Kemal Usta ile çalışmak istediğini söyler. Zor da olsa ailesinden izni koparan Adem gazozcu çırağı olarak çalışmaya başlar.
Ramazan ayının başıdır ve Adem camide imamın oruç ile anlattıklarını üzerine alınır, üstelik Berna da oruç tutacaktır. Küçük olduğu için oruç tutmasına izin vermeyen ailesinden gizli oruç tutmaya başlar fakat Ege’nin yaz sıcağında, bir yandan da gazoz satarken oruç tutmak hiç de kolay değildir.
Hele de bozmanın kefareti 61 gün iken ve Berna’nın aslında direk orucu tuttuğunu öğrenmişken! Susuzluk ve açlık onu çok yormuştur, seraplar görmeye başlar. Adem’in yaşadığı bu zorluklar, onu bir maceranın içine sürükler.Seyircilerden 7.6 puan alan 2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Yüksel Aksu Başrol Oyunculuğunu Berat Efe Parlar yaptığı Komedi Türünde İftarlık Gazoz filmini indir…

İftarlık Gazoz indir,

İftarlık Gazoz Turbobit indir

Sansürlü: HDTVRip: http://turbobit.net/jpngwdw6d08s.html
WEB-DL: http://turbobit.net/aamyqni9mzmn.html
720p: http://turbobit.net/g5bixyk8k4j9.html
1080P: http://turbobit.net/w2wkd2x33xye.html
m720p: http://turbobit.net/24bncssma651.html
m1080p: http://turbobit.net/bufyz5zr73yl.html
Convert 3D: http://turbobit.net/pwevlm2vzukf.html


İftarlık Gazoz Orijinal indir indir
Yorumlar

mumya07

9 ay önce

usta bu film hakkında bir tanımalama yapabilirmiyiz web dl yzıyor hd rip yazıyor kalite farkı nedir orjinal sansürsüzmüdür..
filmde bir eksiklik kesinti var mı

  admin

  9 ay önce

  filmi zilemedim ancak izleyenler sansürsüz diyorlar.

mumya07

9 ay önce

Ben HDTVRip: <<== bu ripi indirdim dünde izledim keşke izlemeseydim hem görüntü hemde ses sansürü vardı yedeğe bişey almadan bunu izlemeye koyuldum kalkıp tekrar yeni bir film eklemeye üşendim
yani film sansürlü hemde hem görsel hemde konuşma sansürü var

  admin

  9 ay önce

  bilgilendirme için teşekkürler konuya not düşüldü.