LoadingAdd to favorites

İki Çizgi Orijinal indir

776

İki Çizgi full indir,

Yönetmenlik koltugunda Selim Evci Başrol Oyunculuğunu Gülçin Santırcıoğlu üstlendiği Dram Türünde İki Çizgi filmini beklemeden indir İş kadını Selin, kendisinden yaşça küçük fotoğrafçı sevgilisi Mert ile birlikte yaşamaktadır. Yaz dönemidir ve çift arabalarıyla güneye doğru yola çıkar. Metropolde başlayan ve bir yol hikayesine dönüşen filmde, kadın ve erkeğin kendi çizgilerinde taşıdıkları kimlikler ve arayışlar üzerinde duruluyor.
İki Çizgi, kaybolduklarının farkında olmadan, yollarını arayan iki sevgilinin hikayesini anlatıyor.
“Günümüz Türkiye’sinde, geleneksel kodların etkisi hayatlarımızın her alanında hissedilmekte. Bu geleneksel güç ve Batı’dan edinilen değerler arasındaki çatışma cinsellik, kimlik ve özgürlük gibi kavramların sınırları içinde problematik bir hal almakta, günümüzün kara vebası iletişimsizlik ve kargaşayla beraber içinden çıkılmaz bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. İki Çizgi, bu olguyu birbirlerini tanımaya çalışan iki genç karakter aracılığıyla inceler. Karakterlerimizin bilinmeyene olan yolculukları, onlara belirlenmiş, geçmişten gelen ve karşı karşıya kaldıkları rolleri kırma fırsatını sunar. Fakat seçecekleri yolun onları daha mı yakın, yoksa daha mı uzak kılacağı meçhul.”
sesizadam tarafından eklenmiştir.Seyircilerden 4.8 puan alan 2008 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Selim Evci Başrol Oyunculuğunu Gülçin Santırcıoğlu üstlendiği Dram Türünde İki Çizgi filmini full indir…

İki Çizgi beklemeden indir,

İki Çizgi Turbobit indir

http://turbobit.net/b5o2es0g5v6g.html

Yorumlar