FavoriteLoadingAdd to favorites

İklimler Orijinal indir

322
İklimler

İklimler tek link film indir turbobit,

İklimler filmini reklamsız indir Yaşadığımız şehir, iklimlerden oluşur ve ruh halimiz de bu iklimlere sokaklar üzerinden tepki verir. Şehirler gibi ilişkiler de iklimlerden oluşur ve ruh halimiz, sokaklara verdiği tepkiyi karşı tarafa da gösterir. Kimi zaman şefkat şeklinde olan bu tepki, bazen üçüncü kişi şüphesiyle şiddete, pişmanlığa, bazense vazgeçişe dönüşür.
İnsanlar basit nedenlerle mutlu, daha da basit nedenlerle mutsuz olacak şekilde yaratılmıştır. Aynen basit bir nedenle doğmaları ve daha da basit bir nedenle ölmeleri gibi… İsa ve Bahar, ruhlarının sürekli değişen iklimlerinde artık kendilerine ait olmayan bir mutluluğun peşinde sürüklenen iki yalnız ruhtur.
İsa ile Bahar’ın dört iklimden meydana gelen aşkını anlatan filmimiz, Ceylan’ın en iyilerinden biri.
59. Cannes Filmde Festivali’nde FIPRESCI Ödülü’ne layık görülen yapım, 26. İstanbul Film Festivali, 43. Antalya Altın Portakal Film Festivali ve Japonya’da gerçekleşen bir film festivalinde çeşitli ödüllere layık görüldü.
Yönetmen N.B. Ceylan ile eşi Ebru Ceylan’ın başrollerini paylaştıkları İklimler’de Nazan Kırılmış, Mehmet Eryılmaz, Arif Aşçı ve Can Özbatur gibi isimler de rol alıyor.İklimler filmini full indir…

İklimler tek part film izle,

İklimler Turbobit indir

http://turbobit.net/z6rz09rd39q6.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir