FavoriteLoadingAdd to favorites

Inat hikayeleri Orijinal indir

512
Inat hikayeleri

Inat hikayeleri tek link film indir turbobit,

Yönetmenlik koltugunda Reis Çelik Başrol Oyunculuğunu Tuncel Kurtiz üstlendiği Belgesel Türünde Inat hikayeleri filmini dvdrip indir Kış aylarında köyün şehirle ulaşımını sağlayan at kızağına bir rakip çıkmıştır.Kızakçı Daşo’nun rakibi kırmızı minibüstür. Ama kızakçı kışın buz tutan Çıldır gölü üzerinden kestirme gittiğinden minibüsün göle giremeyeceğini ve yeni rakibinin kendisinden hızlı olamayacağını iddia etmektedir.Oysa minibüsçünün bu inatlaşmadan galip gelmek için başka bir planı vardır.
Bu ikilinin arasında yarış devam ederken kızak ve minibüsün yolcularından tanınmış aşıklar ve hikaye anlatılıcıları da bu kıyasıya yarışa katılmışlar ve İNAT üzerine birbirinden güzel öyküler anlatmaktadırlar.
Anlatılan öykülerden” LADES”,”5 KIRIK ÇÖP BİR KIRIK KALP” ve “CAMBAZ ŞAHO” canlandırılmaktadır.
Gülmeyi ve ağlamayı iç içe sunan bu filmin Anadolu Halk Edebiyatı’nın, “Aşıklama”, “Doğaçlama” yöntemini sinemaya taşıyan ilk film örneğidir.
Film oldukça farklı bir yöntemle çekildi. Deneyimli oyuncu Tuncel Kurtiz ve yönetmen Reis Çelik’ten oluşan iki kişi dışında hiç kimse olmadan bölgeye gidildi. Filmin senaryosu tek sözcüktür. “İNAT”. Bu sözcükten doğaçlama yapılarak film ortaya çıkarıldı.
Filmde 1500 köylü rol aldı.Başrol Oyunculuğunu Tuncel Kurtiz üstlendiği Belgesel Türünde Inat hikayeleri Belgeselini full indir…

Inat hikayeleri tek link film izle,

Inat hikayeleri Turbobit indir

http://turbobit.net/g2axz2f1zrb2.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir