FavoriteLoadingAdd to favorites

İnşaat Orijinal indir

279
İnşaat

İnşaat torrent film indir dvdrip,

Seyircilerden 7.3 puan alan 2003 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ömer Vargı Başrol Oyunculuğunu Suna Pekuysal üstlendiği Suç Türünde İnşaat filmini beklemeden indir İNŞAAT filmi; hiç istemedikleri halde, kötü şans veya kader sonucu zoraki mezar kazıcılığı part-time şeyhliğe soyunmak zorunda kalan ve bu yolla insanların ince sorunlarına çare bulan Ali (Emre Kınay) ve Sudi’nin (Şevket Çoruh) traji-komik hikayesini perdeye yansıtıyor.
Ardı arkası kesilmeyen krizler ülkesinde, öldürmek için çok haklı sebepleri olduğuna inanan insanların, çok haklı cinayetleri sonunda, sahip oldukları cesetler İNŞAAT’ta buluşuyor. Ve herşey birbirine karışıyor. Masumiyet, suç, sevgi, nefret, intikam, bağışlama, ihanet arasındaki sınırlar yok oluyor. Ve herşey derme çatma bir İNŞAAT’ın üzerinde yığılıyor. Ali ve Sudi ise tam ortasında kazarak bir çıkış yolu arıyorlar. Ama kazdıkça daha da batıyorlar.
Umutla umutsuzluk içinde, Nizamettin’in (Ahmet Mümtaz Taylan) baskısı altında, Nazife (Yeşim Büber) ve Ayşe’nin (Binnur Kaya) aşkı arasında, Yaşlı Kadın’ın (Suna Pekuysal) merakı peşinde, o yandan bu yana çaresizce sallanan Ali ve Sudi, bir de gece gelenlerin hesaplaşmalarının ortasında kalınca işte o zaman…2003 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ömer Vargı Başrol Oyunculuğunu Emre Kınay üstlendiği Suç Türünde İnşaat filmini hd full indir…

İnşaat tek part film indir mp4,

İnşaat Turbobit indir

http://turbobit.net/zwzsjpwz81tl.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir