LoadingAdd to favorites

İnşaat Orijinal indir

486
İnşaat

İnşaat turbobit indir,

Komedi Türünde İnşaat filmini indir İNŞAAT filmi; hiç istemedikleri halde, kötü şans veya kader sonucu zoraki mezar kazıcılığı part-time şeyhliğe soyunmak zorunda kalan ve bu yolla insanların ince sorunlarına çare bulan Ali (Emre Kınay) ve Sudi’nin (Şevket Çoruh) traji-komik hikayesini perdeye yansıtıyor.
Ardı arkası kesilmeyen krizler ülkesinde, öldürmek için çok haklı sebepleri olduğuna inanan insanların, çok haklı cinayetleri sonunda, sahip oldukları cesetler İNŞAAT’ta buluşuyor. Ve herşey birbirine karışıyor. Masumiyet, suç, sevgi, nefret, intikam, bağışlama, ihanet arasındaki sınırlar yok oluyor. Ve herşey derme çatma bir İNŞAAT’ın üzerinde yığılıyor. Ali ve Sudi ise tam ortasında kazarak bir çıkış yolu arıyorlar. Ama kazdıkça daha da batıyorlar.
Umutla umutsuzluk içinde, Nizamettin’in (Ahmet Mümtaz Taylan) baskısı altında, Nazife (Yeşim Büber) ve Ayşe’nin (Binnur Kaya) aşkı arasında, Yaşlı Kadın’ın (Suna Pekuysal) merakı peşinde, o yandan bu yana çaresizce sallanan Ali ve Sudi, bir de gece gelenlerin hesaplaşmalarının ortasında kalınca işte o zaman…2003 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ömer Vargı Başrol Oyunculuğunu Yeşim Büber üstlendiği Dram Türünde İnşaat filmini hızlı indir…

İnşaat turbobit indir,

İnşaat Turbobit indir

Sansürsüz DvDrip: http://turbobit.net/zwzsjpwz81tl.html
Sansürsüz 1080p: https://turbobit.net/wuzbai8ba2d9.html


İnşaat Orijinal indir indir
Yorumlar