LoadingAdd to favorites

Internet Download Manager 6.25 Türkçe Katılımsız indir

799

Internet Download Manager 6.25 Türkçe Katılımsız

Bir çok insanın indirme yöneticisi olarak kullandığı internettten film dizi oyun program indiriken 2 kat hızlı indirmemimize yardımcı program Internet Download Manager 6.25 Türkçe versiyonu otomatik kurulum indirme linkleri eklendi… Internet Download Manager full final indir,IDM – İnternet İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager diğer adlarıyla IDM veya IDMAN dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme işlemlerinize kaldıkları yerden devam etmenize olanak sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.

Bu program ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer, Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılım…

KURULUM:
1.Adım: Eğer bilgisayarımızda daha önce İDM kurulu ise onu kaldıralım.
2.Adım: İndirmiş oldugumuz zip dosyasını bir klasöre çıkartıyoruz.
3.Adım: Klaösrün içerisinde 2 dosya mevcut 1 tanesi crack klasörü diğeride kurulum dosyası kurulum dosyasına mause ile seçip mause sağ tus yapıp yönetici olarak çalıştır diyoruz. Kurulum otomatik yapılıp sonlanıyor.
4.Adım: Sıra geldi full sürüm yapmaya masa üstüne gelen İDM simgesine mause sağ tus diyerek özellikler diyoruz açılan pencerede dosya konumunu aça tıklıyoruz programın kurulu oldugu dizine ulasıyoruz en başta indirdğimiz dosya içerisindeki CRACK yazan klasörürn içindeki exe’yi mause sağ tuş kopyala diyoruz İDM kurulu oldugu ana dizie mause sağ tus yapıştır diyoruz size bu dosya mevcut ne yapmamı istersiniz diye bir meseaj vericek windows tamam diyerek deva m ediniz Sonrasında programın masa üstündeki simgesine tıklayarak çalıştırıyoruz 100 TL değerindeki programı artık ücretsiz kullanabilirsiniz.

KURULUM NOTLARI:
1-Kurulum sırasında antivirüs programınızı kapatmanızı tavsiye ediyoruz.
2-Kurulumdan Önce Program Kurulu ise Kaldırıp CCLEANER Programı ile bilgisayarınızı temizlemenizi tavsiye ediyoruz.

Internet Download Manager 6.25 Build

KAFxlol

http://bc.vc/XZA6j2

(Sitemizde Yayınlanan Programlar Bizzat Adminimlerimiz Tarafından Virüs Kontrolunden geçirilerek kendi bilgisayarlarına kurularak çalıştığından emin olundukdan sonra Eklenmekdedir. Gönül Rahatlığı ile indirip kurabilirsiniz.)


Internet Download Manager 6.25 Türkçe Katılımsız indir indir
Yorumlar