FavoriteLoadingAdd to favorites

Ip Man 3 Türkçe indir

3339
Ip Man 3

Ip Man 3 reklamsız indir,

Başrol Oyunculuğunu Patrick Tam üstlendiği Dram Türünde Ip Man 3 filmini ücretsiz indir Dövüş sanatında Batı ve Doğu savaşınında anlatıldığı aksiyon filmi Yip Man 3 (Ip Man 3), aslen adındanda anlaşılacağı üzere serinin 3. filmi. Wilson Yip´in yönetmenliğini yaptığı filmde başrolda Donnie Yen´e ünlü boksör Mike Tyson eşlik ediyor.
1950’lerin sonlarında, sakin bir hayat yaşayan Ip Man, oğlunu okuldan almaya gittiği sırada, Cheung Tin-chi isminde, kendi gibi Wing Chun ile ilgilenen bir adamla tanışır. Tesadüfi karşılamaları sonrasında iki baba arasında değişik bir ilişki oluşur. Bu esnada Sang isimli bir çete lideri mahalledeki mülkleri ele geçirmeye başlar. Ip Man kendi öğrencileri ile mahalleyi koruma görevini üstlenir. Ip Man ve çete arasındaki sorun ateşlenir ve Ip Man çetenin patronunun yabancı uyruklu Frank olduğunu öğrenir. Frank şehir polisini bile etkisine almıştır ama Ip Man görevden vazgeçmez. Çete bir adım daha atarak, içerisinde hem Ip Man’ın hem de Tin-chi’nin çocuğunun olduğu bir grup öğrenciyi kaçırır. Bu ikili bir araya gelerek çocukları kurtarır.
Çetenin şeytani planları medya tarafından afişe edilir ve planları suya düşer. Ip Man mahalleyi kurtarmış olsa bile bu süreçte kendi ailesini çok ihmal etmiştir. Kalan bütün vaktini karısının yanında geçirmeye karar verir, fakat problemler yakasını bırakmaz. Frank, bir box şampiyonunu Ip Man’a saldırması için görevlendirir. Ip Man Frank ile dövüşmek zorunda kalır. görürüz. Sonucunda Ip Man, Frank’in saygısını kazanır.
Problemler burada da bitmez. Tin-chi, Ip Man’a meydan okur ve gerçek ustanın kendisi olduğunu iddia eder. Bunu kanıtlamak için Ip Man’ı dövüşe davet eder. Ip Man aile hayatı ve kariyeri arasında bocalar fakat bu dövüşün sonrasında asıl önemli olanın etrafındakilere verdiğin değer olduğunu vurgular. Karısına verdiği dans sözünü yerine getirmeyi ihmal etmez.Ip Man 3 filmini tek parça indir…

Yip.Man.2015.TR.BRRip.XviD_preview

Ekran Görüntüsü (Caps) Göster

Ip Man 3 Turbobit indir

Orjinal Türkçe BRRİp: http://turbobit.net/gvep8n6vb9ih.html
Türkçe 720p: http://turbobit.net/9bnzsucy8jt1.html
Türkçe 1080p: http://turbobit.net/dpsn5omnzoyj.html
Türkçe m720p: http://turbobit.net/yxmgxeowvuxn.html
Türkçe m1080p: http://turbobit.net/ti9hvl3uaeta.html
Türkçe BD-REMUX: http://turbobit.net/r31wxow0kaad.html
Line Türkçe BRRip: http://turbobit.net/egcyhkcagfwb.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar

kralcaca

2 ay önce

cok tesekkürler sagolun

turbobit film indir | film indir | tek link film indir