LoadingAdd to favorites

İyi Biri Orijinal indir

677
İyi Biri

İyi Biri hızlı indir,

Seyircilerden 7.1 puan alan 2014 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ayhan Sonyürek Başrol Oyunculuğunu Macit Sonkan üstlendiği Dram Türünde İyi Biri filmini full indir Dizi senaryolarıyla tanınan Ayhan Sonyürek’in hem yazıp hem de yönettiği İyi Biri, Hatay’dan Mersin’e uzanan bir yol hikayesini sinemaya aktarıyor.
İyi Biri; Antakya´nın Samandağ ilçesinde yaşayan 40 yaşında, tutunamamış bir adamın, ev, iş ve eş bulma hayaliyle Mersin Mut ilçesindeki asker arkadaşının yanına gitmek için yanında köpeğiyle yola çıkmasının ve bu yolculuk boyunca yaşadığı komik, trajikomik hikayelerin anlatıldığı bir filmdir.
Mızrap bir anti-kahramandır. Tutunamamıştır. Kaybedendir. Film bir yolculuk hikayesidir. Aslında bu yolculuk Mızrap´ın içindeki bir yolculuğu anlatmaktadır. Kendini hiç önemsemeyen, köpeğinden bile değerli görmeyen bu adam, film boyunca yaşadıklarıyla kendini tanıma şansını bulacaktır. Film bize dayatılan başarı endeksli varoluşa karşı, yalın, başarıya ihtiyaç duymayan varoluş mücadelesi arasındaki savaşı anlatacaktır.Yönetmenlik koltugunda Ayhan Sonyürek Başrol Oyunculuğunu Devrim Atmaca üstlendiği Komedi Türünde İyi Biri filmini bedava indir…

İyi Biri bedava indir,

İyi Biri Turbobit indir

http://turbobit.net/8n96v6c6foy2.html


İyi Biri Orijinal indir indir
Yorumlar