FavoriteLoadingAdd to favorites

Iyi Biri Orijinal indir

546
Iyi Biri

Iyi Biri indir,

Yönetmenlik koltugunda Ayhan Sonyürek Başrol Oyunculuğunu Macit Sonkan üstlendiği Komedi Türünde Iyi Biri filmini indir Dizi senaryolarıyla tanınan Ayhan Sonyürek’in hem yazıp hem de yönettiği İyi Biri, Hatay’dan Mersin’e uzanan bir yol hikayesini sinemaya aktarıyor.
İyi Biri; Antakya´nın Samandağ ilçesinde yaşayan 40 yaşında, tutunamamış bir adamın, ev, iş ve eş bulma hayaliyle Mersin Mut ilçesindeki asker arkadaşının yanına gitmek için yanında köpeğiyle yola çıkmasının ve bu yolculuk boyunca yaşadığı komik, trajikomik hikayelerin anlatıldığı bir filmdir.
Mızrap bir anti-kahramandır. Tutunamamıştır. Kaybedendir. Film bir yolculuk hikayesidir. Aslında bu yolculuk Mızrap´ın içindeki bir yolculuğu anlatmaktadır. Kendini hiç önemsemeyen, köpeğinden bile değerli görmeyen bu adam, film boyunca yaşadıklarıyla kendini tanıma şansını bulacaktır. Film bize dayatılan başarı endeksli varoluşa karşı, yalın, başarıya ihtiyaç duymayan varoluş mücadelesi arasındaki savaşı anlatacaktır.Iyi Biri yapımını full indir…

iyi-biri-2015-v2-sansursuz-hdrip-xvid_preview

Ekran Görüntüsü (Caps) Göster

Iyi Biri Turbobit indir

Sansürsüz HDRip: http://turbobit.net/8n96v6c6foy2.html
Sansürsüz 1080P: http://turbobit.net/6frjekc0y8f8.html
Sansürlü HDTVRip: http://turbobit.net/3p9o5xzndqma.html
Sansürlü 720P: http://turbobit.net/ge0i597k6cyz.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir