FavoriteLoadingAdd to favorites

Jane’in Zaferi Türkçe indir

87
Jane'in Zaferi

Jane'in Zaferi ücretsiz indir,

Jane’in Zaferi yapımını indir Teğmen Jordan O’Neill(Demi Moore) Amerikan Deniz Kuvvetleri tarihinde bir ilktir. Çok gizli operasyonlarda kullanılan bu ekibe bir kadın alınması her zaman çok tehlikeli görülmüştür. Böylesine acımasız bir birlikte yetiştirilen erkeklerinde %60’ı başarısızdır.

Herkes John Urgayle( Viggo Mortensen) yönetimindeki birliğin, fiziksel ve psikolojik cehennemi andıran ve haftalarca süren eğitiminden başarıyla çıkamayacağını düşünür. Yüksek rütbeli subaylar ve olayın sonucunu merakla bekleyen bürokratlar da O’Neill’a bu konuda şans vermezler. Öyle ki onun tek destekçisi olan senatör Lillian(Anne Bancroft) bile bir gün pes etmesini bekler.

Eğitimin sonlarına yaklaşıldığında, Orta Doğu’daki bir göreve atanan birlik O’Neill’ın liderlik güdüsüne ve sağduyusuna mecbur kalır. O’Neill kendi hayatını da tehlikeye atarak görevi yerine getirmek ve Urgayle’ın hayatını kurtarmak zorundadır.1997 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ridley Scott Başrol Oyunculuğunu Jason Beghe üstlendiği Aksiyon Türünde G.I. Jane filmini tek part indir…

Jane'in Zaferi full indir,

Jane'in Zaferi Turbobit indir

http://turbobit.net/wg8ne1ubex58.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir