LoadingAdd to favorites

Kader Bağlayınca Orijinal indir

653
Kader Bağlayınca

Kader Bağlayınca ücretsiz indir,

Kader Bağlayınca yapımını tek link indirAslan Bey zengin soylu bir derebeyidir. Allah bir çocuk sahibi etmemiştir, bu yüzden çok zalimdir… Bir gün meyhanede içerken bir çingene falina bakar bir oğlunun olacağını söylesede sonunu getirmez.
Bir müddet sonra gerçekten bir oğlu doğar, çok sevinir, düşmanlarıyla barışır; fakirlere toprak ve para dağıtır. Oğlunun adını Polat koyar.
Yıllar sonra Polat’ın sünnet düğünü yapilacaktır. Büyük hazırlıklar yapılırken bir göçebe kabilesi gelir konaklamak için Polat Bey’in arazisinden yer isterler. Oğlunun hatırı için Aslan Bey müsaade eder.
Bu sırada Aslan Bey’in kahyasının da bir kızı olur. Töreye göre Aslan Bey oğlu Polat’la nişanlar kahyasının kızını.
Kış bastırır, Göçerler Aslan Bey’den yiyecek ve yem isterler. Aslan Bey kovar hepsini ve arkalarından adamlarına ateş ettirir. Göçer reisinin çocuğu vurulur… Göçer reisi intikam için Aslan Bey’in oğlu Polat’ı kaçırır, kendi çocuğu yerine. Aramalar sonucu yüzü parçalanmış bir çocuk cesedi bulurlar ırmakta Aslan Bey’in adamları. Polat düşüp öldü sanırlar.
Aslan Bey boğuldu sandığı oğlu için ebedi yas tutarken, kahyanın kızı çiflikte, Polat ise göçerlerin yanında büyümektedir.
Yıllar sonra göçerlerin yolu aynı topraklara düşer. Bu kez Aslan Bey’in delikanlı olan oğlu izin almak için çiftliğe giderken yolda kahyanın büyümüş kızı Arzu’ya rastlar. İki genç bir birlerinden hoşlanırlar.
Aslan Bey bu sefer insaflı davranır göçerlere izin verir hatta onlardan otlak parası almaz.
Bu sırada Aslan Bey’in düşmanı olan, başka bir Beyin adamları, Aslan Bey’in kendi çocuğu gibi sevdiği Arzu’yu kaçırırlar. Hadiseye tesadüfen şahit olan Polat onları takip eder ve Arzu’yu kurtarır.

Aslan Bey delikanlıdan çok hoşlanmıştır.

Bu arada Arzu ile Polat gizli gizli buluşup sevişirler. Polat sınıf farkını unutup Arzu’yla evlenmek ister. Kızı Aslan Bey’den ister. Aslan Bey müthiş bozulur… Kovar onları. Polat kızı kaçırır, Aslan Bey peşerine düşer vuruşurlar. Baba oğul birbirlerini öldürcekleri an durum anlaşılır, ve sevenler birbirine kavuşur. Başrol Oyunculuğunu Gülşen Bubikoğlu üstlendiği Romantik Türünde Kader Bağlayınca filmini torrent indir…

Kader Bağlayınca turbobit indir,

Kader Bağlayınca Turbobit indir

http://turbobit.net/gnfafybbsh4e.html


Kader Bağlayınca Orijinal indir indir
Yorumlar