FavoriteLoadingAdd to favorites

Kahverengi Şeker Türkçe indir

85
Kahverengi Şeker

Kahverengi Şeker full indir,

Kahverengi Şeker yapımını indir Dre ve Sdney Çocukluk arkadaşı ve arkadaştan öte bir dostlukları vardır. Tanıştıkları günden bugüne hiphop’a olan sevgi ve baglılıkları ile büyümüşlerdir.Zaman geçtikçe “Dre” Milenyum plak şirketinde çalışmaya başlamış Sdney ise bir gazete ve dergi de röportajlar yapıp bunları kaleme aktarırken aynı zamanda hiphop müzikleri adınada eleştiriler yapan bir yazar olmuştur.
Aralarındaki bu güçlü bağ Dre’nin aradıgı aşkı buldugunu düşünüp evlenmesi sonucu garip bir hal almaktadır çünkü Sdney çocukluktan bu zamana kadar Dre’ye aşıktır.
Hiphop temasının benimsendigi bu filmin içinde, geçmişte ve günümüzde popüler olan bir çok rapper ve plak şirketleri dahil , isimleri , müzikleri , büyük başarı elde albümlerin konusu ve hiphop geçmişinde yaşananlarda yer almaktadır. Filmin yönetmenligini Rick Famuyiwa , Senaryosunu ise Michael Elliot ve Rick Famuyiwa , başrollerini ise Taye Diggs ve Sanaa Lathan üstlenmiştir.Yönetmenlik koltugunda Rick Famuyiwa Başrol Oyunculuğunu Boris Kodjoe üstlendiği Romantik Türünde Brown Sugar filmini bedava indir…

Kahverengi Şeker turbobit indir,

Kahverengi Şeker Turbobit indir

http://turbobit.net/m3emf7vamj0g.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir