LoadingAdd to favorites

Kalbim Bir An Durdu Türkçe indir

665

Kalbim Bir An Durdu  film indir,

Yönetmenlik koltugunda Jacques Audiard Başrol Oyunculuğunu Niels Arestrup üstlendiği Dram Türünde Kalbim Bir An Durdu filmini indir izle Konusu: Thomas Seyr, Paris’te bir emlak mafyasının gelecek vaat eden üyelerindendir. Babasının izinden giderek, tehdit ve yıldırma taktikleriyle istenmeyen kiracıları çıkartıp evleri ucuza kapatır. Thomas’ın, bu “erkek” mesleğinin gölgesinde kalan bir özelliği ise, bir konser piyanisti olan annesinden geçen piyano çalma yeteneğidir. Annesinin ölümünden sonra tuşlara hiç dokunmamış olan Thomas, annesinin eski menajeriyle tesadüfen karşılaşınca, emlakçılık uğruna yüz çevirdiği bu yeteneğinin asıl önceliği olduğunu fark eder.
Vietnamlı bir göçmenden piyano dersleri almaya başlarken bir yandan da, çoğu kez güç kullanarak, kira toplamayı sürdürür. Ortağının karısıyla gizli bir ilişkiye girip piyano dersleri yüzünden emlak işini ihmal edince Thomas’ın hayatı, çelişkilerle dolu bir çalkantıya sürüklenir.
De Battre Mon Coeur S’est Arrêté (Kalbim Bir An Durdu), En İyi Film ve En İyi Yönetmen dahil, aday olduğu 10 daldan 8’ini kazanarak, Fransa’nın en prestijli sinema ödülü Cesar’ın galibi oldu. Yapılan bu ödüllendirme kriterine göre belki de alması gereken en önemli dallardan biri olan En İyi Erkek Oyuncu ödülünü The Last Mitterand filmindeki rolüyle Michel Bouquet’ye kaptırmış.
Zaman zaman ağırlaşır gibi görünmesine ve finali üstünde çok fazla durulmamış izlenimi vermesine rağmen kurgusu, senaryosu ve sade rolleriyle De battre mon coeur s’est arrêté, alışıldık klişelerden bir nebze uzak duran, eli yüzü düzgün bir Avrupa sineması örneği..Yönetmenlik koltugunda Jacques Audiard Başrol Oyunculuğunu Linh Dan Pham üstlendiği Aksiyon Türünde De battre mon coeur s’est arrêté filmini full indir…

Kalbim Bir An Durdu  indir,

Kalbim Bir An Durdu  Turbobit indir

http://turbobit.net/bugbcdtk3kya.html

Yorumlar