FavoriteLoadingAdd to favorites

Kaledeki Yalnızlık Orijinal indir

323
Kaledeki Yalnızlık

Kaledeki Yalnızlık ücretsiz film indir mp4,

Yönetmenlik koltugunda Volga Sorgu Başrol Oyunculuğunu Menderes Samancilar üstlendiği Dram Türünde Kaledeki Yalnızlık filmini tek link indir Futbol üzerine kurgulanmış bir film gibi görünse de içinde barındırdığı aile ilişkileri, yoksulluk, çaresizlik ve geçmişle hesaplaşmalar nedeniyle naif bir kaybetmiş adam hikayesidir aynı zamanda.
Kadrosu ile her karede izleyiciye oyunculuk ziyafeti vadeden bu film, eşini kendi kullandığı arabada yaptığı trafik kazasında kaybetmesi ile bir anlamda hayata küsen bir babanın da öyküsüdür.
Maddi sıkıntılardan kurtulmak için babanın başvurduğu ihanet ve gurur öğelerinin yumuşak bir örgü ile iç içe sunulduğu film, varoşlarda yaşanan alt kültürü mümkün olan en sade dille yansıtıyor.
Nurettin (Numan Çakır) , futbolda parlak dönemler yaşarken geçirdiği trafik kazası sonucu hem eşini hem de geleceğini kaybetmiştir. Onu hayata bağlayan tek neden oğlu Feyyaz dır ( Tolga Sarıtaş) . Nurettin, 3. Lige çıkma hayalleri kuran ve başkanlığını gayri işler yapan bir adamın yaptığı ( Erkan Can) amatör takımında oynamaktadır. | Gönderen: g.c.Seyircilerden 6.1 puan alan 2011 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Volga Sorgu Başrol Oyunculuğunu Nur Sürer üstlendiği Dram Türünde Kaledeki Yalnızlık filmini tek link indir…

Kaledeki Yalnızlık tek link film indir dvdrip,

Kaledeki Yalnızlık Turbobit indir

http://turbobit.net/9rc54v9yewu1.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir