LoadingAdd to favorites

Kaos: Örümcek Ağı Orijinal indir

553

Kaos: Örümcek Ağı turbobit indir,

Başrol Oyunculuğunu Rojda Demirer üstlendiği Aksiyon Türünde Kaos: Örümcek Ağı filmini hızlı indir Türkiye’yi hem yurt içi hem yurt dışından gelebilecek tehditlere karşı koruma amaçlı kurulan gizli bir yapı olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı’nın (UGT) bu sefer ki görevi oldukça tehlikeli ve risklidir. Zira ülke ciddi bir tehditle karşı karşıyadır ve ekibin sadece 48 saati vardır.
Mücadele ettikleri düşman ise oldukça güçlü ve teşkilatın adım attığı her yerde konuşlanmış durumdadır. Ülke güvenliği için UGT ajanları ile işbirliğinde olan SAT Komandosu Yzb. Mete Öztürk yaklaşan tehlikeyi engellemekle görevlidir.
Senaryosu Tolga Küçük’e ait olan,yönetmen koltuğunda ise Cem Gül’ün oturduğu film sezonun bol aksiyon içeren yapımlarından biri. Başrollerini Gökhan Mumcu, Rojda Demirer ve Cemal Hünal’ın paylaştığı yapım özel efektleriyle de öne çıkıyor.2012 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Cem Gul Başrol Oyunculuğunu Bora Akkas üstlendiği Aksiyon Türünde Kaos: Örümcek Ağı filmini tek link indir…

Kaos: Örümcek Ağı turbobit indir,

Kaos: Örümcek Ağı Turbobit indir

http://turbobit.net/lcyvixps6zm3.html

Yorumlar