FavoriteLoadingAdd to favorites

Kaplumbağalar Da Uçar Türkçe indir

109
Kaplumbağalar Da Uçar

Kaplumbağalar Da Uçar film indir,

2004 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Bahman Ghobadi Başrol Oyunculuğunu Avaz Latif üstlendiği Dram Türünde Kaplumbağalar Da Uçar filmini hızlı indir İran ve Türkiye arasında Amerika’nın işgal ettiği bir Kürt mülteci kampında, yaşıtlarından çok daha kötü şartlar altında hayatla mücadele eden, hiç çocukluğunu yaşayamamış gençlerin hikayesi anlatılıyor.
Kamptaki diğer çocukların liderliğini yapan 13 yaşındaki Saran, geçimini mayın toplayarak sağlamaktadır. Amerika-Irak savaşına az bir zaman kalmıştır ve Saran günlerini uydudan duyduğu haberleri köylülere çat pat İngilizcesiyle çevirerek geçirir.
Agrin ise aynı kampta yaşamakta olan, 14 yaşında bir annedir. Onun için Saran’ın ona duyduğu platonik aşkın da, hayatta kalmanın da artık pek bir önemi yoktur. Yaşamın tüm ağırlığını omuzlarında hisseden Agrin için ölmek belki de en mantıklı çözüm yoludur.
Abbas Kiorastrami’nin asistanı diye tanıdığımız yetenekli usta Bahman Ghobadi’den bol ödüllü bir film. Orijinal adı “Lakposhtha Hâm Parvaz Mikonand” olan ve 52. San Sebastian Film Festivali’nde En İyi Film seçilen Kaplumbağalar da Uçar, En İyi Senaryo dalında Jüri Özel Ödülü’nü aldı ve Berlin Film Festivali’nden de Barış Ödülü ile döndü.Başrol Oyunculuğunu Hiresh Feysal Rahman üstlendiği Savaş Türünde Lakposhtha parvaz mikonand filmini tek part indir…

Kaplumbağalar Da Uçar full indir,

Kaplumbağalar Da Uçar Turbobit indir

http://turbobit.net/3eag34lt6lc9.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir