LoadingAdd to favorites

Karınca Adam 2015 Türkçe Tek link indir

3116

Ant-Man afiş

Ant-Man orjinal 6 kanal türkçe ses eklendi… Ant-Man filmi türkçe dublaj versiyonu silindi yeniden tamir edilerek sağlam linkler eklendi 10 kasım 2015… Karınca Adam türkçe 720p bluray ve türkçe 3d 3 Boyutlu versiyonları indirme linkleri eklendi… Ant-Man orjinal 6 kanal türkçe ses eklendi… 24 kasım 2015 silindi yeniden yuklendi… Şaşırtıcı derecede bir küçülme özelliği olan, bununla beraber insani güçlerini arttıran bir süper kostüm giyen hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı benimseyip, akıl hocası Dr. Hank Pym’ın planını gerçekleştirmesine yardım etmeli ve dünyayı kurtaracak olan soygunu gerçekleştirmelidir.

Karınca Adam 2015 Türkçe Tek link indir

KAFxlol

Türkçe BRRip: http://turbobit.net/gzhfgfit3v91.html
Türkçe 720P: http://turbobit.net/v8r3tgbcl4dy.html
Türkçe 3D: http://turbobit.net/4z8ceg7v6ztl.html

(Türkçe Ses Orjinal6 kanal eklendi…)

Filmin Orjinal HDRip Türkçe Altyazılı versiyonuna bu linkden erişebilirsiniz: http://www.dvdfilmindir.com/ant-man-2015-film-indir/


Karınca Adam 2015 Türkçe Tek link indir indir
Yorumlar

lalezar

2 sene önce

Bir ben mi şu Marvel in classic filmerinden sıkıldım,tamam örümcek adam batman vs bunlar bir başyapıttı fakat insanlara hep aynı konuyu izletmekten bir bıkmadılar dünyayı kurtarmalar vs. üstüne üstlük senaryoları bu kadar zayıf iken insanlarda vazgeçmiyorlar.Tamam grafikleri iyi fakat bir filmde dügün bir anlam yoksa sadece görüntü için izliyorsanız ben izleyici kitlesinin düşük olduğunun kanaatindeyim.

Talha Kaan

2 sene önce

Film nasïl indiriliyo

    admin

    2 sene önce

    turbobit indirme linkinden devam ediniz ücretsiz oradan indirebilirsinğiz.