FavoriteLoadingAdd to favorites

Karsilasma Orijinal indir

357
Karsilasma

Karsilasma full film indir tek link,

Başrol Oyunculuğunu Uğur Polat üstlendiği Dram Türünde Karsilasma filmini tek parça indir [b:529b993534]Sinan ile Mahmut ölümcül bir hastalığın terapi seansında tanışırlar. Mimar olan Sinan, yitirdiği oğlunun ölümünden kendisini sorumlu tutmaktadır. Karanlık işlere karışmış olan Mahmut ise gençliğinde işlediği bir günahın acısını çekmekte ve bu yüzden yaşamına son vermek istemektedir. Ancak aradığı kişi hakkında aldığı bir haber, İstanbul’dan gitmesine neden olur.
Sinan, aranan kişinin, fotoğrafını gördüğü bir kadın olduğunu sezinler. Kısa bir süre sonra Mahmut’un ölüm haberi gelir. Bir adada meçhul bir cinayete kurban gitmiştir. Sinan, dostunun ölümünü araştırmak için adaya gider. Önce yitirdiği oğluna benzettiği bir delikanlıya, sonra da fotoğraftaki kadına rastlar.
Adada ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen Sinan için yeni bir yaşam sunulur. Bu bir mucizedir adeta…Seyircilerden 7.0 puan alan 2003 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ömer Kavur Başrol Oyunculuğunu İsmail Hacıoğlu üstlendiği Aile Türünde Karsilasma filmini hd full indir…

Karsilasma tek part film indir mobil,

Karsilasma Turbobit indir

http://turbobit.net/02zqc21w0p1x.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir