FavoriteLoadingAdd to favorites

Kasap 2000 Türkçe indir

294
Kasap

Kasap tek part film indir,

Yönetmenlik koltugunda Andrew Dominik Başrol Oyunculuğunu Dan Wyllie üstlendiği Suç Türünde Kasap filmini full indir Mark Brandon’ın kitabından uyarlanan film, Avustralya’nın en ‘ünlü’ suçlusunun gerçek yaşam öyküsünden kesitleri aktarıyor. Mark Brandon Read, namı diğer Kasap, efsanevi bir suçlu olmak istiyor ama bir türlü istediği şöhreti yakalayamıyor. Film bir biyografi olmasa da polis kayıtları, mahkeme tutanakları, gazete haberleri, mahkumlarla röportajlar, gardiyanlar ve Mark Chopper Read hakkında bilgiye ulaştırabilecek her türlü kaynaktan yararlanılarak psikopat suçlunun hayat hikayesini anlatıyor. Bu film için 20 kilo alarak tanınmam hale gelen Hulk ve Troy’un başrol oyuncusu Eric Bana’yı Kasap rolünde çok etkileyici.
En yakın arkadaşı Jimmy yakalanıp mahkemeye çıkarılınca, ona yardım etmek isteyen Kasap lakaplı Mark Read, davaya bakan hakimi kaçırır. Girişimi başarısız olan Kasap yakalanarak arkadaşıyla aynı hücreye konur. 16 yıl yatacağı hücresini Jimmy’nin yanısıra bir çete lideri olan Keithy George ile paylaşmaktadır. Keithy ile Kasap arasındaki bir anlaşmazlık, Kasap’ın onu öldürmesiyle sonuçlanır. Bunun üzerine Keithy’nin çetesi intikam almak amacıyla Jimmy’i tutarlar. En yakın arkadaşından canını kurtarmaya çalışan Kasap, birine zorla kulağını kestirir ve güvenliği için başka bir hapisaneye transfer edilir.
8 yıl sonra, Kasap hapisten çıkar ve hesap sormak amacıyla eski dostu Jimmy’nin peşine düşer. Kasap’ın tek derdi Jimmy değildir. Eski bir düşmanı olan Neville’le uğraşması gerekecektir. Bu arada geçinebilmek için telekızlık yapan sevgilisi Tanya’ya da ilgi göstermelidir.2000 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Andrew Dominik Başrol Oyunculuğunu Eric Bana üstlendiği Suç Türünde Chopper filmini torrent indir…

Chopper tek link film indir,

Kasap Turbobit indir

http://turbobit.net/xb66de3y7ro4.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir