FavoriteLoadingAdd to favorites

Katiller Devri Türkçe indir

102
Katiller Devri

Katiller Devri turbobit indir,

2010 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Chao-Bin Su Başrol Oyunculuğunu Xueqi Wang üstlendiği Aksiyon Türünde Katiller Devri filmini torrent indir Yakalanması zor suikastçi Drizzle kendisini, yüce bir Budist rahibin cenazesinden geriye kalanları ebedi istirahat yerlerine ulaştırmak için mütevazi bir dükkan sahibi Zeng Jing’e (Michelle Yeoh) dönüştürür ama sıradan bir elçi kılığındaki savaşçı Jiang’a aşık olunca görevinin beklenmedik bir şekilde karmaşıklaştığını fark eder. Efsaneye göre, rahibin kalıntılarının dile getirilmemiş güçleri vardır. Bu kalıntıların Karanlık Taş çetesinin eline düşmelerini engellemek için, eski katil derinlerde saklanmaktadır.
Zeng Jing ismini kullanmaya başlayan Drizzle Ah-Sheng (Woo-sung Jung) ile evlenir. Çift günlerini huzur içinde geçirmeye karar verir. Fakat Karanlık Taş çetesi kayıp kalıntıların peşine düşünce, Zeng’in geçmişiyle ilgili gerçek ortaya çıkmaya başlar. Kısa bir süre sonra, Zeng kocası Ah-Sheng’in de karanlık sırları olduğunu öğrenir. Bu sırlar savaş sınırları ortaya çıkıp da kılıçlar çekildiğinde ortaya çıkar.
Uzun zamandır ortak çalışan yapımcılar John Woo ve Terence Chang M.S. 428 yılında geçen bu dövüş sanatları filmi için bir araya geldiler. Filmin yönetmenliğini ise Woo ve Su Chao-pin üstleniyor.2010 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Chao-Bin Su Başrol Oyunculuğunu Barbie Hsu yaptığı Aksiyon Türünde Jian yu filmini indir…

Katiller Devri tek link indir,

Katiller Devri Turbobit indir

http://turbobit.net/2gyj7l8obcsr.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir