FavoriteLoadingAdd to favorites

Kazanma Hırsı Türkçe indir

274
Kazanma Hırsı

Kazanma Hırsı torrent film indir dvdrip,

1999 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Oliver Stone Başrol Oyunculuğunu Jamie Foxx üstlendiği Dram Türünde Kazanma Hırsı filmini hd indir Tony D’Amato’nun antrenörü olduğu takımın yıldızlarından olan Cap Rooney, bir gün bir maç sırasında maruz kaldığı bir faul sonucu ağır derecede sakatlanıp spor yaşantısı bitince takım, çok önemli kozlarından birini kaybetmiş olur.

Onun yerini tutması düşüncesiyle takıma alınan Willie Beaman, hırçınlıkları ve yaşadığı talihsizlikler nedeni ile kariyerini, bir türlü üst seviyelere taşıyamamıştır. Eline geçen bu fırsatın, son şansı olduğunun bilincinde olan Willie, arka arkaya başarılar elde edince hem takım için hem antrenör Tony için işler biraz olsun yoluna girmeye başlar.

Emektar Tony için de yaşanan bu olaylar, kendisini sorgulamasını sağlayacaktır. Willie’nin dışında bu sorgulamaya neden olan bir başka etken de, takımın sahibinin ölmesi sonucu onun yerine geçen kızı Christina’nın, takımın başarısı için hiç alışık olmadıkları yollar denemesi olacaktır.Yönetmenlik koltugunda Oliver Stone Başrol Oyunculuğunu Cameron Diaz üstlendiği Spor Türünde Any Given Sunday filmini tek link indir…

Any Given Sunday full hd film indir,

Kazanma Hırsı Turbobit indir

http://turbobit.net/7twj4k4hqk89.html

turbobit mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

mobil-odeme-premium
Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir