FavoriteLoadingAdd to favorites

Kendinol Orijinal indir

54
Kendinol

Kendinol tek part indir,

Kendinol yapımını tek parça indir Bir ilk yönetmenlik denemesi olan Kendinol, bize -uzak gibi gözükse de aslında çok içinde olduğumuz bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. Kendinol, internet çağı gençliğinin hayatı yeni algılayış biçimi olarak ortaya çıkacağı düşünülen bir oyun üzerine yapılmış bir film.
Bugün interneti gerçek dünyada ki varlığımıza, işlerimize, ismimize ve imajımıza destek olması için kullanıyoruz. Ya bu bir gün tersine dönerse? Gerçek dünya bugün sanal dünya dediğimiz yer olur ve gerçek hayatta yaptığımız her şey bu dünyaya katkı için yapılırsa.
Sosyal ağlar çağında yaşıyoruz. Bir sürü sanal kimliğimiz ve üye olduğumuz onlarca sanal ağ var. Ve yine onlarca sanal oyun oynuyoruz. Bu artık hayatımızın değişmez gerçeği. Yeni algılar, yeni bakışlar; tam ortasında olduğumuz ama bir o kadar da uzak olduğumuz bu dünya ile ilgili ruhumuzu değiştiren, psikolojimizi ve yaşam tarzımızı kökten dönüştüren bir süreç yaşıyoruz. Bu sürecin yarattığı bir karakter; Zeynep. Aynı zamanda oyunculuk anlamında erken tatmin yaşamış bir karakter. İşte Kendinol filmi, Zeynep’in gözünden çok büyük bir dünyanın küçük bir hikayesini anlatıyor.
Ünlü oyuncu Zeynep, kamp yapmak için izinsiz girdiği bir özel mülkte iki adam tarafından yakalanıp bir depoya hapsedilir. Kendisini bağladıkları sandalyeden ve kapattıkları yerden kurtulmak için büyük mücadele veren Zeynep’in neden o kamp alanına geldiği hikaye ilerledikçe anlaşılır. Zeynep kurtulduğunda ise o ana kadar olup biten her şeyin nasıl bir oyunun parçası olduğu anlaşılır.Gerilim Türünde Kendinol filmini full indir…

Kendinol turbobit indir,

Kendinol Turbobit indir

http://turbobit.net/gxx2wooa0itf.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir