FavoriteLoadingAdd to favorites

Kesişen Yollar Türkçe indir

473
Kesişen Yollar

Kesişen Yollar full film indir,

Başrol Oyunculuğunu Heath Ledger üstlendiği Dram Türünde Kesişen Yollar filmini full hd indir İdama mahkûm olan Lawrence Musgrove (Puff Daddy), karısı Leticia (Halle Berry) ve oğlu tarafından son kez ziyaret edilir.

Mahkûmun infaz hazırlıklarıyla ilgilenen Georgia’nın kırsal kesimindeki Death Row hapisanesinde ölüm mangasının başı, Hank (Billy Bob Thornton) ile ekibe yeni katılan oğlu Sonny (Heath Ledger) arasında mahkûmun “son yürüyüşü” sırasında, Sonny’nin yaptığı işi sorgulayıp bir bunalım geçirmesi yüzünden, büyük bir tartışma çıkar.

Tartışmanın sonu bir felaketle sonuçlanır ve Sonny intihar eder. Tüm dünyası bir anda altüst olan Hank, her şeyi geride bırakıp görevinden istifa eder.

Kocasının ölümünün ardından Leticia, Hank’ın devamlı gittiği kafeteryada garsonluk yapmaya başlar ve hayatın sillesini yemiş bu iki insanın yolları tuhaf bir şekilde kesişir. 

Tutku dolu bir gecenin ardından Hank, Leticia’nın ölüme gönderdiği adamın karısı olduğunu öğrenince şok olur.2001 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Marc Forster Başrol Oyunculuğunu Billy Bob Thornton üstlendiği Romantik Türünde Monster’s Ball filmini indir izle…

Monster's Ball hd full indir,

Kesişen Yollar Turbobit indir

http://turbobit.net/zlvarw7zb7jw.html

mailru indir

Mail.Ru ile Hızlı indir!!!

Yorumlar
turbobit film indir | film indir | tek link film indir